Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

przez moją bezcenną ekipę mam ciągły wyraz szoku na twarzy :o :lol: dobrze że nie gadałam w trakcie jazdy bo kiepsko mogłoby się skończyć :lol: otóż dowiedziałam się własnie że zalewanie w piątek :o myśleli żeby jutro :o :o :o ale bezpieczniej w piatek ludzieeeeeeeee ja nie nadążam :lol:

 

Zuzanko to chyba nie był żart Prima Aprilisowy :wink:

 

Pasie ja też mam taką nadzieję bo strasznie dużo nerwów takie niespodzianki kosztują :-? po połedniu zrobię Mu kontrolę i jak kiepsko wzpadnie to pójdzie leżeć do baraczku :evil:

 

cze Brazulka :D co do salona to możesz tam trochę powyrzucać jakbyś sie nudziła :wink:

 

doctorek a o co kaman :lol: nie bojaj wszystko szybko pójdzie :lol: u mnie leci biegiem normalnie :o

 

Nitusia ja to już mówiłam że skojarzenia to przekleństwo normalnie wszystrkim tylko ten stojący instrument w głowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziekuję Maluszku co do pomocnika to mało co a musiałabym dźwig wołać żeby łobuziaka z fundamentów wyciągnąć :lol: On będzie kopał i tyle :wink: dopiero ustawienie jego łopatki razem ze sprzętem ekipy, i obietnica że łopatka poczeka na Niego do jutra i znowu Panom pomoże kopać zdołało Piotrusia przekonać do pójścia do domu :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu no ja własnie nie wiem co ich tak goni ale normalnie jakby ksiądz nad diabełkami z kropidłem stał to by się te diabełki tak szybko nie uwijały jak moja ekipa :lol: :lol: ja mam nadzieję że uważają na siebie bo jak nie to lanie dostaną wszyscy trzej :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia Kochanie to dla kogo ta kara w końcu :lol:

 

Madzia czy ja wiem nie dociera do mnie jeszcze za bardzo :lol:

 

dziekuję Ci Moniu :oops: a budowa i cieszy i zwala z nóg jutro muszę wstać przed piątą żeby zdążyć potrzepać rzęskami zanim do pracy wrócę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to spytaj czy pan wykonawca ma umowę z panem murarzem i czy go ubezpiecza.

Tak na wszelki wypadek.

Nie chcesz mieć budowy wstrzymanej na rok, prawda ?

No właśnie.

Wiesz, że jestem realistką ..

 

no i tym postem NEFKA "walnęła" 21 000 postów :o 8) :lol: :lol:

GRATULKI NEFERKO :D :D :D

zapisuję dla potomnych 8) :lol:

 

Wusiu :)

będzie ok. :p

 

 

No paaaaaaaaaatrze nie wiedziałam, że to się tu odbyło i w tak mrocznej sprawie... I dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam. Podoba mi się. Jestem zadowolona.

Jak ten stan się zmieni - poinformuję :)

 

 

ufffffff Nefcia ależ mi ulżyło :lol: bo co ja bym biedny miś zrobił jakby Ci się nie podobało :wink: tak właśnie ten wiekopomny wpis stał się tu u mnie :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...