Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry, Wusia :D Ale Ci się trafiła wspaniała pogoda na budowę :D :D Ja dokładnie 2 lata temu robiłam swoje fundamenty :roll: Ale to zleciało :roll: :roll: Ty za dwa lata to już dawno będziesz mieszkać :lol: Różyczka Ci rośnie wspaniale :D Byłam wczoraj na działce i moje też ruszyły :D :wink: Koniecznie wklej fotki z betonowania :D Kiedy robicie zasypkę fundamentów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazuś własnie oby tak dalej :lol:

 

Aguleczka no smutek dziewczyno ale nie daj się już niedługo bedziesz znowu biegać i cieszyć sie swoim pięknym domkiem :D

 

Monia no pogoda cudna idealna po prostu :D coś mi sie udało :wink: czas strasznie szybko leci i możliwe że rzeczywiście będę już mieszkać na pewno nie bedzie wykończone na tip top ale mieszkac pewnie się da :lol: różyczka tak piękna jest na tych grubych pędach te oczka też przebite i takie białe czubeczki widać tak sie spieszy :lol: ale jeszcze mrozik bywa wiec może niech nie szaleje :-? fotki ovczywiście będą bo by mi synuś nie darował że słonika nie widział :lol: :wink: a zasypkę to ja nie wiem szczerze mówiąc ale chyba po Świętachbo nie wiem czy teraz w ciągu tygodnia to zdążą wymurować i da sie zasypać :roll: chociaż z Nimi to nigdy nie wiadomo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz Brazuś wreszcie nikt mi nie zarzuci że posty nabijam a nie buduję :lol: :lol: :lol:

 

wusia...teraz to z Ciebie inwestorka pełną gębą :)

Mam nadzieję, że posłuchałaś rady Nefer i poprosiłaś o dokumenty o zatrudnieniu i ubezpieczeniu brygady na polu. Ja zanim wpuściłam na teren budowy chłopaków...poprosiłam o przelewy za zus z ostatnich 3 miesięcy... Teraz spokojnie śpię :)

Braza - podziwiam, bo ja próbowałam opanować kilka programów i już wysiadałam przy pierwszych 15 minutach pracy... ja do tego cierpliwości po prostu nie mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pier papier. Jaką Ty masz Wusia śweitną glebe do kopania. U mnie by sie tak nie dało. Jeszcze teraz sobie przypominam jak chlopaki gline gołymi rękami wyciagali z wody w okopach, bo im franca ciągle wpadała na zbrojenie. brrrr.

 

Cudnie Pani Inwestor. No to teraz nerwy do rękawa i do roboty!

Wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...