Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Monia ta mała potwora zrobiła sobie zjeżdżalnie z piasku do murowania :lol: wdrapywał sie na górę i zjeżdżał a to na brzuszku a to na pleckach na dół :lol: ale że ekipa same dobre ludzie a moje dziecko to cygańskie jest to mogę spokojnie po działce się szwendać bo On się za rączke z Panami prowadza :wink:

 

Brazula a co mi tam już się pocieszę smutek sobie na później zostawię :lol: :wink: zobaczysz Słoneczko dobrze będzie :D

 

Bardzo dobrze, że nie wychowujesz Go na "dzikusa" :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia obawiam sie że w tym wzgledzie to i tak niewiele miałam do wychowywania :lol: On już taki jest radosny pogodny wszystkiego i wszystkich ciekawy :lol: nawet jak sie trochu wstydzi to i tak powie dzień dobry i rączkę poda :wink: a Panowie fajni okrutnie są to i lgnie do Nich :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :D

dzisiaj dla Panów ( tak Ich Piotruś nazywa :lol: ) był dzień relaksu tylko polewanko :wink: straszne pijusy z tych naszych ław są nic tylko pić i pić wołają :lol: od poniedziałku znowu ruszą z kopyta i bedą murować fundamenty ale żeby nie było że sie nic nie działo to wreszcie niektórzy wzięli się za ogrodzenie :lol: :wink: fotki wiadomo gdzie są :wink: dla mnie to w sumie kiepski news bo jakby nie patrzeć ja te cholerne słupki pomalować muszę :roll:

 

Żabka pluj dalej coby nie lało cały tydzień :lol:

 

Anusia Panowie robią zamiast leżeć to szybko idzie :lol: :wink:

 

Nitusia śliczne krokuski :D

 

Aguleczka teraz to ma i pisakownicę i kamyczki do zabawy pełen luksus :lol: tak skwapliwie z niego korzysta że dzisiaj 15 razy myć musiałam a i tak wrócił taki brudny że aż wstyd mi było :lol: jak tam złamanie :(

 

Dario piękne słoneczko niech zostanie z nami długo żeby Panowie mieli dobre warunki do pracy :D

 

Duszku no bo jeszcze bym się zatęskniła całkiem za Tobą :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...