Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wuśka, wcisnąć to pewnie by się dało ten stół, ale ja wiem .... przecież masz od cholery miejsca w kuchni, dla trójki osób to miejsce i do tańca jest, po ki gwizdek Ci wielki stół jeszcze w saloniku??? W razie większych uroczystości zawsze można coś przestawić i gościć się w salonie! Zastanów się!

A poza tym ... te stoły w wykuszach zaczynają mnie tak samo drażnić jak beżowo-brązowo łazienki, za dużo ich!! Chcesz mieć szerokie i niskie parapety, prawda? Cuda można w tym wykuszu zrobić, a nie tylko stół i stół

 

Kominek to ja dałam tylko poglądowo, nie jestem dobra w projektach tego ustrojstwa. :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i się mury pną do góry :D

byle tak dalej :D

 

Jak ma się Piotruś?

 

O kwatkach milczę, bo nie odróżniam perzu od winorośli :oops:

 

Znaczy się ... podaj prawicę, Siostro :D :D

Ufff - myślałam, że tylko ja jestem upośledzona :):) :lol:

Ale za to dobrze obsługuje piłę spalinową :) Jak trzeba jakieś grube zielona wyciąć :)

zapisałam sobie w razie co do kontaktów 8) :lol:

 

miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

goniący i gonieni :lol: i wszyscy najmilsi goście :D

 

mamy kolejny piekny słoneczny dzień :D zupełnie nie wiem czym sobie zasłużyłam na taką pogodę :o :lol:

 

mury zapewne sie pną do góry bo Panowie nastepną dostawę bloczków mają jutro z rana i jak nie wymurują tych które są na placu to ich zawalą nową dostawą ale powiedzieli co się wyrobią :o

 

Maluszku Piotruś katar ma okropny kaszle mam nadzieję ze przez katar i nie wiem jechac do lekarza czy nie wczoraj po działce przemieszczał sie w charakterze tornada i nie chciał do domu i sama nie wiem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzmanka jak to nie oglądałas zalewania :o :wink:

 

Duszku jakoś jeszcze sie kulam :D mogło by być wprawdzie lepiej ale ze i gorzej być moze to nie narzekam :wink: żeby tylko Piotruś sie pozbierał to git bedzie :D

 

Aguleczka nie tak śmig śmig bo dach to chyba dopiero koniec sierpnia początek września ma być :-? bo wykonawca wtedy bedzie mógł :-? no chyba że chociaż więźbę wcześniej wyżebram :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...