Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no pewnie tak :lol: teraz mam inny problem :-? muszę wymyśleć jakieś ładne ułożenie skarp żeby obsypać domek i mieć ładne miejsce na ładne roślinki i nie zrujnować sie na mnóstwo ziemi :(
uuuuuuuu, będzie cieżko :roll:

Też o tym myślałam, ale zrezygnowałam z pomysła :-? Za drogi gips :roll:

Teraz będę walczyć z trawnikiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia Ty widziałaś ile ja ziemi musiałabym nawieźć żeby to obsypać i nie zrobić sobie górki dla saneczkarzy :-? lekko pół metra na całość chyba szóstka w totka by mnie tylko ratowała :-? więc mam plan tylko mi estetyki brakuje :lol:
Wunia, no o czym ty do mnie rozmawiasz :D

Ja miałam różnicę między ulicą a końcem działki jakieś 120cm :D Teraz jest mniej więcej na tym samym poziomie. Fundamentu domu widać jakieś 50cm, a tarasu jeszcze więcej, prawie 80cm. Musze wysypac ziemię na trawnik, ale to będzie szlichta jedynie. MAJĄTEK wydaliśmy na ziemię do fundamentu domu i ze DWA MAJĄTKI na fundament tarasu.

Już lepiej nie wspominaj o tej ziemii :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ale to bolesny temat :(

a możesz zdradzić cenę za 1 wywrotkę?

to zależy jaka wywrotka i jaka ziemia: jakiś mały stra lichej ziemii to około 25-30zł po znajomości

Ciut lepsza ziemia, wywrotka z kamaza to około 50zł

Ile ten czarnoziem mnie będzie kosztował to nawet wolę nie wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka to Ty mnie daj jak Bozie kocham namiary na taką taniochę :lol:
Trza szukac tam gdzie kopią wodociągi 8)

Sprawa ma się tak: oni muszą tą ziemię wywozic i płacić za wywózkę, więc zdarza się tak, że sami jeżdżą i szukają budów, żeby zamiast dopłacać zarobić. Mnie tak na ten przykład znaleźli

Ale ta za 25-30 to same kamienie były prawie :roll: Ale do fundamentów się nadawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ale to bolesny temat :(

a możesz zdradzić cenę za 1 wywrotkę?

to zależy jaka wywrotka i jaka ziemia: jakiś mały stra lichej ziemii to około 25-30zł po znajomości

Ciut lepsza ziemia, wywrotka z kamaza to około 50zł

Ile ten czarnoziem mnie będzie kosztował to nawet wolę nie wiedzieć

a nie napisałaś o jedno zero za mało??????? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny!! Ja pisze o takim badziewiu, że łoooooooooo :-? Prawie same kamienie.. Nie nadaje się na ziemię do nasadzeń. No i mówiłam, że po znajomości.

 

Ile kosztuje czarna, dobra ziemia w dużej wywrotce to pojęcia nie mam, ale pewnie zdecydowanie więcej :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...