Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Monia w sumie to jakby sobie kawałka nie zasypała to na winko by schoweczek był wprawdzie główką w dół trzeba by flaszeczki wybierać ale dałoby radę :lol: ale że ja raczej jako degustator niż producent mam ciągoty to jakoś przeboleję piwniczkę :lol:

 

Dusiu witaj tak piknie stronkę pyknąłeś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny pięknie żarło i zdechło :evil: własnie szlag mnie trafił gadzina od kopraki zaczęła kręcić nosem że piach mokry że ciasno mu i on sobie koparki nie zepsuje i zabrał się i pojechał :evil: :evil: :evil: za chwilę mnie krew zaleje :evil: :evil: :evil:

 

Glamciu kupowaliśmy z ogłoszenia słupki 2,3 długie były z takim plastikowymi zatyczkami płaciliśmy już nie pamiętam 11 czy 12 zł za sztukę przyspawaliśmy śrubeczki i koszt lakieru tyle nas wyniosło bo malowanie to już sama przyjemność :wink: z tego co sie orientowałam gotowe słupki już malowane zaczynały się około 25 zł za sztukę a my potrzebowaliśmy koło 70 słupków :-?

 

Mario pewnie że zadowolona szybko robią, dokładnie robią, i fajni są :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małż miał dzwonić do innego ten był tani następny już nie będzie a różnica 20 zeta na godzinie to sporo kasy :( no i żeby jeszcze tak od reki czas miał :( jak ja dzisiaj komuś nie przyleje to cud Boski będzie :evil: chyba sama łopata zaczne wrzucać żeby sie zrelaksować :lol:

 

Aguleczka chłopaki mieli zaplanowane zasypywanie ubijanie a tak przestój nie ma co robić chyba że łopatą rzucać :evil: a Struśki pracowite są to nie wiem czy sie cieszą :-? a jaki tam niezły latam i pstrykam co popadnie a potem kombinuję które wrzucić bo wszystkie jednakowe :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na przylanie komuś ... najlepiej koparkowej kapryśnicy ... ot księżniczek :-? Gołymi pięściami nie warto, skórę na kostkach można sobie uszkodzić, a to nieładnie wygląda!

 

http://www.fe.com.pl/images/rekawice_boks.jpg

 

A teraz umawiaj się z innym - trudno, zapłacisz więcej, ale będziesz miała zrobione. Zaoszczędzisz na czymś innym, na pewno coś takiego się znajdzie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...