Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dzień dobry

Brazusia no po prostu dzika przyjemność :lol: muszę tylko kogoś namówić na zrobienie schodków tymczasowych bo tak po palecie to w końcu ząbki stracę :-? :lol:

 

Monia nooooooooo jak słowo daję to real fotki od rysunków komputerowych to Brazula jest :wink: :lol: ale chłopaki piony poziomy stawiają mierzą to pewnie musi Im wyjść równo :D niech jeszcze 2 dni pogoda wytrzyma bo muszę słupki domalować w sobotę chcą siatkę dawać :roll: u nas póki co to tak słoneczko z chmurkami się bawi ale byle nie padało to będzie dobrze :D opryskałam duuuuuuuuuużo a czy skutecznie to sie okaże bo mnie to na przędziorka wyglądało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maluszku no to przyjeżdżaj :D

 

Monia może nie tyle na spodniej ile dojrzałam je na gałązkach i pomiedzy nimi a na listeczkach wczoraj takie kropeczki dojrzałam jak na zdjeciu z porad co je Gosia u Ciebie wkleiła na którym pokazywali efekt działania tego szkodnika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzińdybry :p a te truskawki smakuja chociarz jak truskawki? bo jadlam takie piekne ostatnio ale były bezsmakowe :) nic tylko popatrzeć na nie a nie jeść:) dzis jadę prywatnie na wizytę prześwietlić nogę obaczymy co tam za cuda mam włożone w tej nodze bo jeszcze nie widziałam może coś pozytywnego usłyszę :) dopiero miesiac w poniedziałek mi minie a gdzie jeszcze eh a może mile mnie zaskoczy lekarz i pozwoli ciut ciut wspierać sie na nodze hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu dziekowac nie będę ale czarno to widzę :-?

 

Glamcia no że prosta to wiem 8) ale czy piękna sie domagm komentowania :lol: a truskawki normalnie mam ślinotok bo wszędzie je widzę :wink: :lol:

 

Aguleczko trzymam kciuki żeby szybko sie goiło i lekarz miał dobre nowiny dla Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu dziekowac nie będę ale czarno to widzę :-?

 

Glamcia no że prosta to wiem 8) ale czy piękna sie domagm komentowania :lol: a truskawki normalnie mam ślinotok bo wszędzie je widzę :wink: :lol:

 

Aguleczko trzymam kciuki żeby szybko sie goiło i lekarz miał dobre nowiny dla Ciebie :D

 

na a ja myślałam, że to akurat czy pikna - to jest sprawa zupełnie oczywista :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...