Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martuś no ja wiem gdzie ale i tak w szoku jestem :lol: że nie wspomnę że jakie troskliwe są kawkę inwestorce zapodadzą i inne takie dobre odruchy mają :D

 

Brazula bo to ma być do podziwiania praca Panów a moja to słupki jak słupki ale śliczne i zielone :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak lapki bolą ale nie od malowania Wusia się opalała :p

A ja zaczynam się wkurzać meble miały byc pod koniec Marca to nieszczęśn y wypadek miałam potem pan miał zszywana łapkę i dzisiaj miał być wczoraj nie zadzwonił wiuęć nie będzie go w poniedizałek a w poniedziałek ja nie dam rady i tak wrrr .

 

Jadziemy dziś oglądać płytki na taras może coś wypatrzę o ile dam rady zrobić z moimi laseczkami tyle kilosów między półkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

 

Anulka Ty spać nie możesz :o no już się wytłumaczyłam :D

 

Brazulka eeeeee tam czasem to pochwalić trzeba :lol: oszalałaś kobieto ja do dzisiaj ledwo łapami ruszam :-?

 

malować się już nie dało bo powstawał płotek :wink: znaczy z 3 stron sięm odgrodzilim :lol: ale ta siatka taka że jej prawie nie widać tylko słupki :wink:

 

co jeszcze :roll: bloczki przyjechały :lol: hydraulik przyjechał i co narobił no teraz to ja wodę w domu mam :lol: :lol: :lol: za to na działce nie ma i Panowie teraz do domu po wodę latać muszą :lol: normalnie jak szybko jakich schodów nie będzie to mnie łażenie po palecie wykończy :roll: no i zalana ława pod taras mały jakiś taki będzie :-? :roll:

 

Aguleczka od malowania ale dodatkowo przypaliłam sobie ręce więc ból podwójny :( i żeby jeszcze równo to nie miałam na rękach rękawiczki więc oparzone mam powyżej nadgarstka a dłonie i poniżej białe :roll: mam nadzieję że cosik znalazłaś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie znalazłam i dziś o mało nie upadłam dobrze że mąż za mną szedł i mnie złapał ale i tak solidnie stanełam na ta skręcaną nogę oby nic sie tam nie stało nie dane mi jest chodzenie masakra tak się wystraszyłam że szybko chyba nie wyjdę z domu płakać się normalnie chce wy tu szalejecie z budowaniem a ja kaleka nic nie mogę nic :( jedynie tak jak ten kotek z avartara leżec leżeć i leżeć :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...