Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

łoooooooo kobity z tą ziemią normalnie to się narobiło :lol: ja tylko mówiłam że kole mnie na polach jest taka super ziemia że nic tylko podkradać po woreczku i do siebie :lol: ja sama muszę szukać dobrej ziemi w ilościach raczej zbliżonych do hurtu :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Geodeci mówią swoje a urzędasy i tak wiedza lepiej!!! Im trzeba na każdym kroku udowadniać, że nie jesteś wielbłądem, boć przeca gołym okiem tego nie widać :wink:

dobrze powiedziane :)

 

niestety właśnie muszę udowadniać, że wielbłądem nie jestem, a rów nie jest rowem :x

jutro się przekonam, czy pan kierownik dotrzyma słowa i mu się w sprawie mojego rowu widmo nie odmieni :roll:

 

dzień dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geodeci mówią swoje a urzędasy i tak wiedza lepiej!!! Im trzeba na każdym kroku udowadniać, że nie jesteś wielbłądem, boć przeca gołym okiem tego nie widać :wink:

 

jak słowo zucha ktoś tu sie na lanie chce załapać :evil:

 

dzień dobry :D

 

Maluszku mrówki mi sie do mieszkania wprowadziły normalnie inwazja była :evil:

 

Anusia historia dla mrówek skończyła sie tak jak dla dinozaurów 8) wygineły :lol: kupiłam w ogrodniczym taki proszek jakby grubszy cukier puder one sobie to do gniazda zanosiły i zatruły królową i z tej samej firmy psikanie żeby te wykończyć które już się w mieszkaniu zadomowiły rewelacyjne działanie nie śmierdzące specjalnie a mrówy padały aż miło a na drugi dzień po wysypaniu proszku już żadna w odwiedzinki nie chciała przyjść :lol:

 

no i pan od silikatów dzisiaj przyjechał 8) na razie są kasę w pelcy a jak reszta skopana będzie to będziem się dalej rachowac ale pan był naprawdę bardzo chętny do współpracy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia jak kupiłam bodajże z firmy bros i podziałało wysypałam im na szlaku wędrówek a na dwór to powinno się sypnąć koło gniazda u mnie naprawdę na drugi dzień ani jednej mrówy nie było a tak to właziły do domu w takim tempie że miałam poważne obawy że nas wyniosą aż czarno było i cała podłoga się ruszała :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...