Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dobry wieczór

no ja to wstałam raczej rano ale jakoś wcześniej czasu nie miałam na forum :roll: nie będę mówić co moje dziecko sobie zapamietało i skacząc radośnie po łóżku podśpiewywał sobie jak usłyszałam mało nie padłam z wrażenia ale nic twarda byłam słowem się nie odezwałam na to co podśpiewywał :wink: i na szczęście zapomniał :lol:

matko, wunia, co wy przy nim robicie :o :roll: :-?

 

 

:lol:

 

No ale powiedz, powiedz, co podspiewywal?...

 

tez jestem ciekawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

no ja to wstałam raczej rano ale jakoś wcześniej czasu nie miałam na forum :roll: nie będę mówić co moje dziecko sobie zapamietało i skacząc radośnie po łóżku podśpiewywał sobie jak usłyszałam mało nie padłam z wrażenia ale nic twarda byłam słowem się nie odezwałam na to co podśpiewywał :wink: i na szczęście zapomniał :lol:

matko, wunia, co wy przy nim robicie :o :roll: :-?

 

:lol:

 

No ale powiedz, powiedz, co podspiewywal?...

 

tez jestem ciekawa

 

Rozne mam pomysly, dawaj Wuska... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka czemu tak źle było co się działo :(

 

Kasia my przy nim nic nie robimy :lol: za to pamieć ma bestyjka rewelacyjną usłyuszał jak ktoś cudnie przeklinał no i

 

 

 

podkskując podśpiewywał melodyjnie kuw.... mać :-? co podskok to powtórka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee ... większego hardcor'a się spodziewałam :-? :wink:
no ja też :lol:

 

Ostatnio słyszałam jak takie góra trzy letnie dziecię do mamuni uderzyło w te słowa: kulwa mamuś ja pieldole :o bo zobaczył jakąś zabawkę w sklepie, która mu się spodobała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee ... większego hardcor'a się spodziewałam :-? :wink:
no ja też :lol:

 

Ostatnio słyszałam jak takie góra trzy letnie dziecię do mamuni uderzyło w te słowa: kulwa mamuś ja pieldole :o bo zobaczył jakąś zabawkę w sklepie, która mu się spodobała

 

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nie ma jak zwiezly komunikat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee ... większego hardcor'a się spodziewałam :-? :wink:
no ja też :lol:

 

Ostatnio słyszałam jak takie góra trzy letnie dziecię do mamuni uderzyło w te słowa: kulwa mamuś ja pieldole :o bo zobaczył jakąś zabawkę w sklepie, która mu się spodobała

 

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nie ma jak zwiezly komunikat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

to sie nazywa konkret :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż najlepiej nie zwaracać uwagi na takie teksty u pociech a już nie daj Bozia zacząć się śmiać bo dzieciak zaczyna to traktować jak zabawę i będzie klepał jak najęty żeby się wszyscy śmiali a wierzcie mi w ustach dwulatka takie słowa wypowiadane z szerokim uśmiechem i z pewną błogością na twarzy potrafią wbić w ziemię :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazulka a to tak na gorąco przemyślenia :lol: bo może taki maleńki się wydaje bo w połowie rusztowaniami zastawiony a jak się spojrzy na projekt to ma mieć prawie 12,5 m.kw. więc taki mały wcale nie jest :D

 

 

Duszku mam cały czas przy sobie :wink: 8) trzymam kciukasy za udane negocjacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja sie nie przejmuję kompletnie tylko wydawał sie taki mikroskopijny a to kawał pokoju jest :wink: :lol: biorąc pod uwagę że moje obecne mieszkanie ma dokładnie 29,16 m.kw. to 12,48 m.kw. tego pokoiku to mało co połowa mieszkania :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...