Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ello! wuśka mąż mi się na ciebie żali, że zdjęć nie wklejasz! ale widziałam najświeższe, więc pewnie zaraz przypedzi ogladać :wink: bardzo mi się podoba twój wykusz.. oby tak dalej ścianki rosły.. pewnie jescze mnie przegonisz :wink:

 

co do psiaków to ja je uwielbiam, ale na wspomnienie o zakupie psa małżon nosem kręcił.. żonie odmówi, ale córci to już nie! nasza Mery lgnie do każdego psa i kota, więc tatuś już sam się doczekać nie moze kiedy jej radość sprawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór Kochani

no psiaki są kochane i pocieszne też czekam na swój czas żeby sobie psiaka sprawić :D

 

witajcie Brazulka i Anusia :D

 

Skabusia no to już czyste pomówienie ze strony Twojego małza :lol: jak tylko coś jest to zaraz wklejam :wink:

 

Aguleczka letem oglądać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio Panowie pracują ładnie coś straszą stropem w niedługim czasie :lol: teraz jak ktoś w środku to jak przez okno nie wypatrzysz to już za ścianami nie widać i śmali się dzisiaj Panowie ze mnie że to ostatnie takie zdjęcie łazienki i spiżarni bo włażę na rusztowanie i robie :lol: a już moze od jutra to pponoć tylko wejście na mury umożliwi zrobienie takie fotki - wybaczcie to powyżej moich możliwości :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty gadała, że spiżarka mała :o To kawał spiżarni jest!!!!

Widok z salonu faktycznie super, odnoszę dziwne wrażenie, że po wprowadzeniu się weźmiesz co najmniej 2 miesiące urlopu i będziesz się tym widokiem napawać

:D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie Brazusia ja się wystraszyłam że goscinny mały jest a spiżarka może nie kolos ale spokojnie się sporo tam pomieści tylko zagonię małża do produkcji regałów :lol: :lol: :lol: no wiesz jak mi plany wypalą to przeprowadzka na Boże Narodzenie 2010 będzie to chyba że śnieg podziwiać będę :lol: :wink: ale za to na wiosnę i latem jak się pizgnę na tarasie alibo siądę na parapetku to trza będzie Ksieżniczki żeby mnie zwlec :lol: :lol: :lol:

 

Juras dobrym ludziom też sie czasem coś od życia należy :lol: a poza tym teraz moja ekipa opalona zadowolona a tak to siedzieliby tylko w baraczku i płakali że zimno i mokro :lol: :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pomieszczeniami to jest tak że patrząc na projekt wiedziałam jakie co ma wymiary i pasowało to ani małe ani duże lecz w sam raz gorzej jak teraz patrzę bo muszę sobie powatarzać ze to ma tyle i tyle metrów i że to jest całkiem sporo :lol: a w spiżarce już rozpracowałam regały więc wiem ze jest taka całkiem do rzeczy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Monia ja i porządki :lol: Panowie szczotę zostawili może Oni sprzątali :lol: :wink:

 

Anulka to po kiego grzyba wstajesz tak wcześnie w niedzielę :o :wink:

 

ja dzisiaj się obijałam jedyną rzeczą jaką zrobiłam było pójście z Piotrusiem na odpust :lol: pojeździł sobie kolejka samochodzików i na diabelskim młynie no i jeszcze jakiś ogromy dinozaur straszy pod sufitem :lol:

 

Skabusia a Bartuś i Marysia zadowoleni :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...