Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dobry wieczór

moje dobre Misiaczki :D

 

wczoraj net mi chodził jak chciał więc dzisiaj bedzie mnóstwo fotków jak się zgrają

 

 

dziekuję Kochani że jesteście :D

 

 

a teraz idę nadrabiać zaległości :o :roll: może do przyszłego tygodnia zdążę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry rehabilitant jest bezcenny cieszę się że trafiłaś na właściwego ja pamiętam jak w sanatorium będąc miałam masażystę robił zarąbiste masaże na ostatni masaż sie rozchorował i inny masował normalnie nie wiedziałam czy dać w mordę od razu czy wytrzymać te 10 minut pomiział mnie po lecach i wszystko nie wiem co to miało być ale na pewno nie masaż leczniczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczó

Anusia czyś oszalała kobieto sobota urlop masz a Ty od po szóstej grasujesz :o :lol: idź do lekarza masaże Ci zapisze :wink:

 

Gosia normalnie ślina mi wisi do klawiatury :lol:

 

Brazusia tylko pieszczoszki :lol:

 

cześć Moniaczku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia , przepraszam, że zaniedbałam Twój dziennik i Twoją budowę.

Dziś widziałam, że pieknie Ci budują. Bardzo starannie. Wiem już, że wszystko będzie dobrze - tak się bałam, wtedy, wiesz, że jakaś na szybkiego ekipa Ci spierdzieli, ale nieeeee. Jest pieknie.

Przepraszam, że nie zaglądałam, ale ostatnio jakoś mi "siadło wspomaganie" i muszę się trochę podpompować. Ale będę zaglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Nefusia no weź cos Ty kobieto :oops: :oops: :oops: wiem że masz mnóstwo na głowie a ekipa jest dobra wręcz kochana :D a jaka uparta :lol: jak powiedzieli że w piątek wszystkie nadproża zalane będą to nie wiem do której robili ale zalali :D

 

cześć pieszczoszko Brazusiu :lol:

 

Aguleczka fajnie że się wszystko udało a jak tam noga goi się? :D

 

Anulka no chałupka podrosła widać wymiary drzwi i okien :wink: ponoć strop ma się robić w tym tygodniu no i czekam na jakąś milutką parapetówkę :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...