Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Maluszku własnie napisałam że zlocik bedzie wcześniej :D

 

Wiolaszku to też sie cieszę i nie łudzę sie specjalnie że ktoś pobuduje sie bliżej drogi bo wjazd jest od południa wiec raczej każdy bedzie chciał wykorzystać i zostawić część działki przed domem w celach słoneczno-rekreacyjnych :D ale może jednak mi sie poszczęści :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

parter

http://foto1.m.onet.pl/_m/8c11fcf82011c3cc11294cbcfb05f00d,10,19,0.jpg

 

Jak ja lubię się czepiać :-? :lol:

Wszyscy chwalą :-? to ja deczko skrytykuję :wink:

Gdyby ekipa była dobra, to by przekonala do poprawienia projektu parteru na bardziej funkcjolny :-?

1. wejście z garażu do spiżarni (zakupy z bagażnika prosto na regały)

2. likwidacja przejścia z kotłowni do części mieszkalnej. (bardziej funkcjonalna kotłownia)

3. dzięki likwidacji drzwi jw. można wykonać zamiast mało wygodnych schodów zabiegowych schody ze spocznikiem, do tego wychodzi pomieszczenie gospodarcze pod schodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda konstruktywna krytyka mile widziana :lol: :wink: zatem An-budku

ad 1 - jakbym tam jeszcze na ścianie z kotłownia wstawiła drzwi to ze spiżarni niewiele by zostało

 

ad 2 - zlikwidować przejście z kotłowni do części mieszkalnej oznacza wchodzenie z kotłowni przez spiżarnię prosto do kuchni więc cały bajzelek kotłowniany byłby w kuchni :wink: tym bardziej że trzeba by przechodzić przez skład opału :wink:

 

ad 3 - no cóż dobra ekipa będzie musiała pomyśleć intensywnie jak zrobić bardzo wygodne schody zabiegowe :lol: :wink: z uwagi na niemożność zlikwidowania drzwi do kotłowni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazda konstruktywna krytyka mile widziana :lol: :wink: zatem An-budku

ad 1 - jakbym tam jeszcze na ścianie z kotłownia wstawiła drzwi to ze spiżarni niewiele by zostało

 

ad 2 - zlikwidować przejście z kotłowni do części mieszkalnej oznacza wchodzenie z kotłowni przez spiżarnię prosto do kuchni więc cały bajzelek kotłowniany byłby w kuchni :wink: tym bardziej że trzeba by przechodzić przez skład opału :wink:

 

ad 3 - no cóż dobra ekipa będzie musiała pomyśleć intensywnie jak zrobić bardzo wygodne schody zabiegowe :lol: :wink: z uwagi na niemożność zlikwidowania drzwi do kotłowni :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol:

ad 1.i tak jest miejsce tylko na przejście, a regał po lewej stronie.

ad 2. to będzie bajzelek w przedpokoju przy schodach na piętro :roll:

ad 3. no cóż się "nida" wygodnych zabiegowych zrobić :wink: trzeba znaki na schodach ustawić z pierwszeństwem przejścia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niestety nie bedzie robil ...jakos mu klient nie podszedl a na miny sie juz dawno nauczył nie wchodzic choc czasem jescze sie mu zdarza jak sie klient zachowuje ajk by to on mial robic i mi ludzi juz przez tel ustawia to niech sobie zrobi chlopczyk sam..przecie wie lepiej 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

An-budek się normalnie doigra z tymi swoimi pomysłami ja Mu na zlocie wytłumaczę wyższość pałki nad światełkiem 8)

 

Duszku ale się Duszek nie meldował że znika :roll: pewnie lepiej robotę odpuścić niż w bagno wleźć :D

 

no cóż pora na dłuższą dyskusję z ekipą w temacie schodów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...