Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Kamol a nie masz większego auta co :lol: :lol: :lol:

 

 

Skabusia gdyby nie ta paskudna pogoda to już byłby i pełen las w domku i wszędzie suficik drewniany :( ale Ty zaraz skończysz a one paskudne dopiero przede mną :lol: a co do prezencika to ja też powiedziałam że jak kto chce to z kasy może wyskoczyć bo lepiej jeden porządny niż kilka durnostojek kupować u mnie to dopiero nic się już nie mieści :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry! :D

wysłałam małża na budowę z aparatem.. uargumentowałam mu, że pewna forumowiczka, która bardzo daleko mieszka i nijakim sposobem do nas wpaść nie może chciałaby zoabczyć nasze dziury i rury.. wuśka jak on się dowie, że o ciebie chodzi to może cię siłą do nas sprowadzić :wink: uważaj zatem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

kochani Milusińscy :lol:

 

motorek udało mi się wdeptać do swojego autka :lol: mina Piotrusia jak pierwszy raz go zobaczył naprawdę bezcenna :D stał sobie motorek schowany w kuchni nic Piotrusiowi nie mówiliśmy czekaliśmy żeby sam znalazł :wink: a On a to balonik a to coś a motorka nie dojrzał my z małżem już prawie pokwikujemy ze śmiechu bo Piotruś stoi niemal na wprost motorka i zajęty balonikiem nie widzi nic :lol: w pewnym momencie dojrzał stanął wmurowany w ziemię balonik wyleciał z rąk a potem rzucił się z radosnym okrzykiem mój motorek porobiłam zdjecia tylko ta pi pi pi pi pi karta pokazuje błąd :evil: i nie mogę zgrać ale zaniosę koledze to mi je odzyska :evil: bo pokazałabym Wam pełnię szczęścia na buźce Piotrusia naprawdę warte każdych pieniędzy :D

 

Kasia no pewnie że widzimy tylko nie wiem czy moje tornado malutkie da się w miarę bezboleśnie odseparować od swojego prezentu na Dzień Dziecka :lol: :wink:

 

Monia Nefcia stropu jeszcze nie ma bo ciągle pada :( Panowie z doskoku korzystając z krótkich przerw między kolejnymi opadami dokładają deski stan na dzisiaj był taki że zadeskowany jest pokoik gościnny, salon bez wykuszu, kuchnia, łazienka i kotłownia jakby nie padało to jeden dzień i koniec roboty z deskami można zbrojenie robic :-?

 

Skabusia jesteś kochana :D a ja tam nie mam nic przeciwko przynajmniej wygodny pretekst żem w jasyr wzięta była :lol: :wink:

 

Nefercia ważne żebyś dotarła a do Bożego Ciaa już nie tak daleko :D

 

Kamyk paskudo Ty :lol:

 

Anusia nie bierz paskudy na parapetówkę :lol: :wink: Duszku jak tam żyjesz :lol:

 

Brazulka żadnych obrazków u Cię dalej nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia widzę, że koleżanka ma jakieś pragnienia ukryte :wink: jasyr jakiś.. no no.. :wink:

 

dziadkowie zakupili jednak dzieciakom prezenty.. synio dostał wieeelki dmuchany zamek ze zjeźdżalnią - właśnie dostałam zdjęcie, że w niej śpi :o :lol: mała za to dostała jeździk.. nie wiem jak im się udało ją z niego zdjąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...