Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dzień dobry

Aguleczka to samych dobrych wyników życzę :D

 

Anusia ja też się cieszę bardzo ze spotkania :D skromne progi :roll: Ania no nie żartuj pięknie masz to jakie skromne progi :lol: a z wielką przyjemnością pooglądam na zywo cudeńka z fotek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anusia ja też się cieszę bardzo ze spotkania :D skromne progi :roll: Ania no nie żartuj pięknie masz to jakie skromne progi :lol: a z wielką przyjemnością pooglądam na zywo cudeńka z fotek :D

 

Dzieki Wusia!

Już niedługo będzie kuchnia, to się umówimy na macanko - skoro u Skabuni nie wyszło, to może u mnie zaszalejemy, hehe :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dzisiaj odpuknąć też nie :lol: więc robota poszła ciutku do przodu jeszcze kwilka i będzie cały strop zadeskowany jeszcze jedną dziurę zamurują i schody zaszalują potem zbrojenie to o ile lać nie będzie to w sobotę najdalej w poniedziałek zalewamy się :lol:

 

Kamyk noś się do fotków pzyłożył nie powiem a czego Ty tak ciągle rozbierasz :lol:

 

Kasia a to przyjeżdżaj do mnie do macania mnóstwo jest :lol: :lol: :lol:

 

Anusia to dobrze że lepiej :D ale uważaj i nie rób gwałtownych ruchów ani się specjalnie nie wykręcaj szyjką tylko całym ciałem bo znowu będzie boleć :(

 

łooooo jak ja bym się napiła jeno czasu nie ma :-?

 

 

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaa czy ja się Wam już chwaliłam że awans dostałam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...