Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

znaczy miałam rację Efilko że straty większe :-? Kasia no jak kiedy wtedy kiedy małe tornada demolowały Ci poduszki tarasowe :lol: Piotruś mało jęzorka sobie nie odgryzł jak przywalił szczęką o narożnik ale kto Mu kazał skakać po podusiach jak mały jest i niewiele wystawał nad oparcie narożnika jak drugi raz się puknął to od razu oduczył się skakania - nauka bolesna ale skuteczna i niestety jak miałam okazję sie przekonać Piotruś się najszybciej uczy w ten sposób jak przyciął szufladą w kuchni paluszki choć mama uprzedzała że tak będzie od razy stracił zainteresowanie dla szuflad :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze... to tam się u kasi działo :o jakby jeszcze moje dwie torpedy wpadły.. kasia dziękuj niebiosom, że nie mogłam do ciebie dotrzeć :D

 

marysiu macanie ma się odbyć u mnie i już!! przepraszam, że tak się w czasie odciąga.. trochę się zawaliłam tematami, ale juz niedługo :wink: :wink:

 

wusia gratuluję awansu!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Skabusia Anusia dzięki za gratulacje jakby tak jeszcze jak mówię przynależna kasę dołożyli do zaszczytnego :lol: :lol: :lol: tytułu to już bajka by była :D

 

Nefcia strop się robi powoli bo pogoda postanowiła się odkuć za wszystkie czasy :-? stan na wczoraj był taki że udało się chłopakom zadeskować resztę brakujących pomieszczeń co oznacza że cały domek ma już sufit z desek za wyjątkiem dziury na schody :D mają jeszcze dorobić 2 balkony no i schody zbudować :D no i jeszcze jedną dziurę zamurować bo wczoraj zaczęli :lol: i jeszcze kolumny zrobić no jeszcze ciut mają ale jak nie bedzie lało to pewnie po niedzieli wreszcie zalejemy się :lol: :wink:

 

Monia z fotkami to jest tak że teraz jak nie wleziesz na strop to nie widać specjalnie różnicy :lol: a z tym wchodzeniem to ja nie teges :oops: ale uśmiechnę się ładnie to mi może Panowie zrobią ja mogę zrobić w czwartek bo bedę musiała chciał nie chciał wleźć na ten strop z panem od wentylacji :roll:

 

Efi no już napisałam ja mam tylko jedną i to od frontu na której generalnie to widać tyle że ciemno w domku się zrobiło :lol:

 

Brazuś rusza się rusza jeno bardzo powoli przez pogodę :(

 

a dla spragnionych fotek zastępczo zapodam zdjecie sprzetu Piotruiowego wraz ze szczęśliwym włascicielem :lol: od razu wybaczcie bajzel ale byłam przed sprzątaniem :oops: :oops: :oops:

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/d5874f681757be28b7dd20f721fe6099,10,19,0.jpg

 

http://foto0.m.onet.pl/_m/688482188e1bac001fece7d3ec45f084,10,19,0.jpg

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/3feda7c0cddcc0101b317380b3d0f555,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...