Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

u nas dzisiaj zdecydowanie cieplej było i słońca trochę ale i burze były i desz padał niech się już wreszcie pogoda poprawi :roll:

jak to burze były i deszcz :o U mnie nic, cały dzień, dopiero teraz jamles mi podesłał burzę :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia muszę czekać jeszcze jakieś 25 dni żeby je sobie pooglądać :lol: :lol: :lol: potem będzie mi wolno kartonik oskubać :wink: na mnie to chyba największe wrażenie sprawił widok wymurowanego fundamentu pod schody wejściowe taki idealnie symetryczny łuk podobały mi się w projekcie ale nie sądziłam że na żywca też bedą takie piękne i takie duże :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia muszę czekać jeszcze jakieś 25 dni żeby je sobie pooglądać :lol: :lol: :lol: potem będzie mi wolno kartonik oskubać :wink: na mnie to chyba największe wrażenie sprawił widok wymurowanego fundamentu pod schody wejściowe taki idealnie symetryczny łuk podobały mi się w projekcie ale nie sądziłam że na żywca też bedą takie piękne i takie duże :lol: :lol: :lol:

 

Śliczne - schody w ogóle jakieś takie są seksowne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urywam się z choinki jak zwykle,ale muszę tu swoje 3gr zostawić!

Wusiak!kiedy się wprowadzacie?! :o

Chłopcy idą jak burza!Wiedziałam że mnie wyprzedzisz :wink: ,(my zaczęlismy działówki )

Pięknie Wam domek rośnie!!!

i jakoś tak u Was czysto i biało-super!!!

Pozdrawiam

ps.jak wpadnę za miesiąc to coś czuję że będę blaty w kuchni podziwiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

wreszcie od rana słońce i pogoda jak miło :lol:

 

Brazusia a i owszem prowadziły sobie te drzwi do kotłowni :wink: ale już nie prowadzą a ponieważ nie zrobili wejścia "nacisnąć trzecią cegłę od góry" na na chwilę obecną latam sobie w kółko coby do kotłowni sie dostać :roll: ale docelowo zrobią dziurkę z garazu do spiżarni :lol: normalnie miałam narysowac zmiany ale z uwagi na chroniczny brak czasu do tej pory nie zrobiłam obrazka :oops: :oops: :oops: :( zmiany podyktowane zostały "poprawą funkcjonalności korzystania ze spiżarni" :lol: a przede wszystkim schody wygodniejsze będą :D

 

Nefcia znaczy moje sa seksowne :oops: :oops: :oops:

 

Taszanko wszelki duch :lol: zgodnie z planem to na Boże Narodzenie 2010 :lol: :lol: :lol: chłopcom pogoda w tyłek dała bo są ponad tydzień w plecy ale nic to dadzą radę moje Pracusie :D może jakimś cudem uda sie zalac przed Bożym Ciałem :roll: a Ciebie nie wyprzedę bo Ty to chyba masz już dach :lol: :lol: co za chwilkę sprawdzę coby mieć pewność :wink: a biało bo ściany białe a czysto bo Panowie porządeczek robią :D no za rok o tej porze to też mało prawdopodobne żeby już blaty były :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...