Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia no skąd po prostu jestem realistką aż do bólu biorąc pod uwagę że zasadniczo fachowcy postawią nam domek, położą daszek, wstawią okienka, zrobią instalacje, tynki i wylewki a resztę bedziemy musieli zrobić "tymi rencami i tymi palcyma" to itak może zbyt optymistyczne to Boże Narodzenie 2010 :lol: chociaż z drugiej strony ostatni termin zanim nam bank karczek skręci :roll: :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia no skąd po prostu jestem realistką aż do bólu biorąc pod uwagę że zasadniczo fachowcy postawią nam domek, położą daszek, wstawią okienka, zrobią instalacje, tynki i wylewki a resztę bedziemy musieli zrobić "tymi rencami i tymi palcyma" to itak może zbyt optymistyczne to Boże Narodzenie 2010 :lol: chociaż z drugiej strony ostatni termin zanim nam bank karczek skręci :roll: :-?
Wunia, no gadasz pierdoły :p Ta reszta to już idzie piorunem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituś dlatego to wszystko tak długo potrwa bo co z tego że dla siebie kiedyś musi odpocząć :( normalnie jak pomyślę ile się narobi ten mój małżon to mi przykro że nie mamy tyle kasy żeby wszystko kazać fachowcom porobić i tylko wybrzydząć i krytykować że tu nie równo a tam coś :-? i siedzieć z łapkami w kieszeniach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to mi przykro że nie mamy tyle kasy żeby wszystko kazać fachowcom porobić i tylko wybrzydząć i krytykować że tu nie równo a tam coś :-? i siedzieć z łapkami w kieszeniach :wink:
nie dokońca tak to wygląda, ale nie chce mi się już poraz setny tego tłumaczyć :wink: Ten temat budzi za dużo niezdrowych emocji :p

A takiego małżona "złotą rączkę" to tylko pozazdrościć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszku pogoda się zrobiła :lol: :wink:

 

Monia z obliczeń wynika że zaleję się w sobotę :lol: :lol: :lol:

 

Kamol moje biedne Pracusie już rękami po piasku wleką ale dzielnie pracują :D postępy widac na zdjęciach :wink:

 

Kasiu no ja wiem że z fachowcami to nie do końca taka sielanka ale póki co moja "złota rączka" już rączkami nie może ruszać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, czy się wprowadzisz na to Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, czy na następną Wigilię nieważne!!! Ważne, żeby budowa nie stała się problemem i powodem do zmartwień większym, niż w założeniach każda budowa jest!!!! I chociaż ciągnie do nowego domku jak wilka do lasu to są ważniejsze sprawy...

 

... to się wymądrzyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyczku pewnie że robią jakieś 3 tygodnie no pewnych rzeczy to nawet moi Pracusie nie przeskoczą :lol: :lol: :lol:

 

Anusia posłuchaj Chłopaków jak przeklinają że są co najmniej tydzień w doopę przez pogodę :lol: :lol: :lol: i kto tu jest szalony :wink:

 

Kasia no tłumacze jak dziecku :lol: że domek stanie szybko ale wykończeniówka się pociagnie jak dobry zółty ser na pizzy :-?

 

Brazulka ale ja absolutnie nie rozpaczam że to bedzie dopiero przyszłe Boże Narodzenie wiel rzeczy mnie martwi ale akurat to nie chyba jeszcze nie dojrzałam do myśli o przeprowadzce :wink: :lol: w sensie że już prawie strop mam ale dalej nie dociera że to mój własny prywatny strop :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...