Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia widziałam ja bym te sarenki no wiem że one to zawsze tak robiły ale za te róże i drzewka chyba bym im coś zrobiła :evil: a te wredne robale to chyba w każdym pędzie są i nic z kwiatuszków nie będzie :cry: :cry: :cry: musisz jak nic szybko płot postawić :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to wygląda z opisu na bruzdownicę lub coś tam u Ciebie napisałam te robale ale wychodzi że najskuteczniej to obcinać pędy póki na zdrowe miejsce się nie trafi :cry: :cry: :cry: ale pisze też żeby zapodać Confidor 200 SL albo Basudin 25 EC zaraz jutro tego szukam może w którymś trafię tą truciznę :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to wygląda z opisu na bruzdownicę lub coś tam u Ciebie napisałam te robale ale wychodzi że najskuteczniej to obcinać pędy póki na zdrowe miejsce się nie trafi :cry: :cry: :cry: ale pisze też żeby zapodać Confidor 200 SL albo Basudin 25 EC zaraz jutro tego szukam może w którymś trafię tą truciznę :evil:

spróbuj przeciąć pęd z tym robalem i zobacz, czy widać tunelik i larwę :roll:

jeśli tak, to faktycznie będzie to jedno z dwóch wymienionych :( są b.niebezpieczne dla róz :cry: wytnij wszystkie wszystkie zaatakowane pędy, nie żałuj pąków (odrosną nowe :wink: ), bo w przeciwnym razie wszystko stracisz :-? Serce na bok i tnij dokąd trzeba, a gałązki od razu do jakiegoś wora i spal :wink: Dodatkowo popryskałabym Karate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie szkoda róż gdy ... robal wlazł" :wink: Odrosną Wusia, to nie zęby!! Postępy na budowie nawet ja już widze, takie sa ogromne :D Jak tak dalej pójdzie, to będziesz niedługo po własnym dachu jak kozica skakać i zdjęcia każdej dachówce z osobna robić :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazulka a Ty myślisz że kto się codziennie poświęca i z aparatem w zębach na strop wchodzi po zdjęcia :lol: :lol: :lol:

 

Rasiunia dziękuję :oops: :oops: :oops: szybciochem szło potem przez tą pogodę tak wszystko niemal w miejscu stanęło tu deska tam deska :( a dzisiaj bum i wszystko na raz jest :lol:

 

moje Pracusie strasznie długo dzisiaj pracowali :( może Im jakiego ciasta podrzucę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Brazulka u nas za oknem paskudnie :( ekipa się zwinęła i pojechała do domu przeczekać na lepszą pogodę :cry:

 

Monia u mnie przynajmniej deszcz będzie płakał ze mną jak ciąć będę :cry: :cry: :cry:

 

Nitusia u nas ciut się poprawiło to może i u Was lepiej będzie :D

 

Anusia u nas i wiało i lało rano teraz ciut lepiej :-?

 

Kamyk zalewamy się ale raczej w trupa :( jednak chyba będziesz miał szansę mnie dogonić :(

 

dobra idę mordować róże :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...