Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Maluszku a żebyś wiedziała jak ja żałuję że musiałam jechać :( kurde to są pieczonki 8) TE w liczbie mnogiej i dużej ilości :lol: :lol: :lol: :wink: dziekuję w imieniu synka cudowny to on jest ale łobuziak :lol:

 

Maluszku Lidszu odrobimy bo już napisałam że ja chcę na zakończenie lata i na rzęsach stanę a na imprezie bedę :lol: :wink: ( czytaj komuś Piotrusia wcisnę :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

( kurde to są pieczonki 8) TE w liczbie mnogiej i dużej ilości :lol: :lol: :lol: :wink:
urde, to są PRAŻONKI, P R A Ż O N K I :D :lol: a nie pieczonki :roll: :wink:

ani prażonki, ani pieczonki, pieczone :lol:

mówię to jako mieszkanka Chrzanowa, skąd pochodzą owe, coraz bardziej słynne ziemniaczki - tak naprawdę "ziemniaki po cabańsku" :wink:

http://homepage.mac.com/crowns/chrzanovia/varia/avkuchnia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( kurde to są pieczonki 8) TE w liczbie mnogiej i dużej ilości :lol: :lol: :lol: :wink:
urde, to są PRAŻONKI, P R A Ż O N K I :D :lol: a nie pieczonki :roll: :wink:

ani prażonki, ani pieczonki, pieczone :lol:

mówię to jako mieszkanka Chrzanowa, skąd pochodzą owe, coraz bardziej słynne ziemniaczki - tak naprawdę "ziemniaki po cabańsku" :wink:

http://homepage.mac.com/crowns/chrzanovia/varia/avkuchnia.html

Monia, co Ty gadasz :o z jakiego Chrzanowa :o

Przecież prażonkito są z Jury, dokładnie to chyba z Poręby :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Moniu rosną pięknie róże od Ciebie :D a Aloha po tym cieciu to normalnie szaleje pełno pędów powypuszczała muszę jej koniecznie kratkę wstawić bo mam już jedną taką "na razie" bo potem będa miały odppowiednią oprawę :lol:

 

Kamol Ty jak mój Małżon "tylko się nie denerwuj" :lol: :lol: :lol: wczoraj biedaczek żeby żonę odstresować na ochotnika nawet gary umył :wink:

 

ekipa podobno jedzie 8) jak zobaczę to uwierzę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...