Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidziu Aniu zalali wszystko zalali jak leci :evil: mówiłam prosiłam przypominałam o przepustach na wentylację i kanalizację no gdzie tam wszystko miało być zrobione posprawdzane miało być super no w cholerę super zalane wszystko gosciu od wentylacji specjalnie przyjeżdżał żeby pozaznaczać gdzie muszą zostawić dziury noo to sobie był a dziur nie ma :evil: no i niech mi ktoś powie czy ja tak muszę się ..................... cenzura :evil:

chłopaki fantazję mają, nie ma co :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

teraz sobie zrobili dodatkową robotę, ale to ich problem :lol: :lol: :lol:

 

Wusia, prześpij się, do rana ci przejdzie 8) . Szkoda twoich nerwów na takie błahe sprawy (wiem, łatwo powiedzieć-wszystko jeszcze przede mną 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

przespałam się cholera mi przeszła

 

 

no prawie :wink:

 

w nocy Matka Natura popodlewała mi strop :lol: dzisiaj ma to zrobić uczynny sąsiad bo znowu gorąco :roll:

 

a ekpia no cóż chłopaki sobie roboty narobili :-? ale schody wyglądają na wygodne zbaczymy jak sobie po nich pobiegam bo wczoraj to raczej wspinaczka z dusza na ramieniu była żeby betoniku nie zniszczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia no może po prostu chłopaki chcą dłuzej pobyć ze mną :lol: :lol: :lol: a przyjaciele zza Buga to bardzo drogo sobie liczą za przyjaźń :wink:
ale to by była inwestycja jednorazowa lae dłuuuuuuuugofalowa. Fama by poszła, ze nie ma co z Tobą zadzierać.

A przyjazni na pieniądze nie wolno przeliczać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Aneczko :D

 

Kasia no to nie ja przeliczam przyjaźń na kasę tylko druzja zza Buga :wink: :lol:

 

Liduś a bo ze mnie to choleryk jest i jak coś to mnie tak tąpnie z marszu a potem szybko przechodzi :lol: :wink: ale lepiej nie być wtedy w pobliżu :lol: :lol: :lol:

 

Monia naskrobałam ale raczej nie pomogłam :(

 

witaj Duszku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś u mnie jak łomotnęło to mało z łóżka nie spadłam :lol: :lol: :lol: ale u mnie też sie nikt nie obudził :wink: w sumie dobrze bo Piotruś mógłby siewystraszyć ja sie burzy nie boję ale ta mało sympatyczna była :-?

 

Gosiu jaka złośnica :o czysty choleryk no i

 

http://img.epuls.pl/klubowe/1417/1417489_l/user/6a.jpg.jpg

 

Kamyś u nas tyż pada ale wyjątkowo mnie to cieszy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...