Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

nio wyręcza ale już coś słyszałam że od jutra ma przestać niby dobrze że polewa strop ale z drugiej strony cholera chałupę mi zmyje :-? dzisiaj ryliśmy rowy jak kreciki żeby wodę od domu odprowadzić i chyba mi szlag trafił izolację przeciwwilgociową poniżej styropianu bo normalnie na dysperbicie widać jakby na biało obmalował bloczki fundamentowe :(

 

Nefcia problem w tym że po całości nie jest równo są dwie wielkie kałuże i to dosć głębokie i kilka małych o ile małe to tam kit o tyle te duże to niestety trzeba poprawić bo styropian się ugnie i dół będzie :-?

 

u nas dzisiaj tak lało że w garażu basen mam znowu mało się nie przewróciłam jak to zobaczyłam pierwsza myśl cholera dziura w stropie :o ale nasz dobry sąsiad powiedział że deszcz lał niemal poziomo i przez dziurę na bramę sie nalało :roll:

 

generalnie jeden wielki potop :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry

Efi ja się nie znam ale podłogówka to powyginana raczej w poziomie niż w pionie a u mnie własnie w pionie głównie by była :roll:

 

Aniu ja nie nówię że musi być jak stół ale po co mi dwa baseny na stropie :( zrobię zdjecie to bedzie wiadomo co mi na watrobie zalega :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wunia, gwoździe do betonu to może i wchodzą, ino tylko szkoda, że po drodze tynk odpada :roll: Tak Ci mówię na przyszłość, żebyś na pięknych gotowych ścianach nie próbowała :wink: Aha, Ty masz inne ściany, może u Ciebi nie będzie odpadać tynk :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...