Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

no toż mówię żem głupia ale to wszystko przez to że mam za dużo do zrobienia wszystko pilne wszystko na raz ciągle ktoś coś chce ode mnie i z pośpiechu bo ciach do bagażnika i już myk w następne miejsce bo już czekali i dzwonili będzie szybciej no to mam szybciej :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no toż mówię żem głupia ale to wszystko przez to że mam za dużo do zrobienia wszystko pilne wszystko na raz ciągle ktoś coś chce ode mnie i z pośpiechu bo ciach do bagażnika i już myk w następne miejsce bo już czekali i dzwonili będzie szybciej no to mam szybciej :(

wiem, Ewunia, mam to samo od czasu, gdy zaczęła się budowa :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech mówię Ci Monia ja podwójnie głupia jestem bo wiem że w kazdej chwili dyski moga mi zacząć fruwac jak motylki po niebie a zapominam się czasami :roll:

 

Anusia a łeb w sumie też boli :lol: cholera po tramalu mam halo w główce a plecki bola dalej ciekawe :roll:

 

Kamyś nic nie mówie na propozycję Ani bo sama bym sobie po tyłku natrzaskała :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie dzisiaj naszło na przemyślenia że jakam stara takam głupia :-? :roll: ponadrywałam sobie wszystko co się chyba dało w mięśniach plecków i jeszcze cósik przestawiłam w kręgosłupie :( wszystko przez nieszczęsne szpilki do zabetonowania pod mocowanie murłat jakbym pomyślała to bym wpadła na to że 18 szt metrowych prętów o fi 16 będzie ważyć więcej niż trochę :(

 

a to :(

 

cholercia nawet skombinowany tramal niewiele pomaga :cry:

 

Mam nadzieję, że szybciutko Ci przejdzie ...bo słow brak normalnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Kamyś ja naprawdę nie mam zapędów masochistycznych :roll: składowa pośpiechu i głupoty :-?

 

Nefcia jeszcze ze trzy dni i zapomnę :wink: :lol:

 

Liduś samopoczucie takie jakoieś głupawkę mam bo kurcze urlop od poniedziałku i nie wiem co z tym nadmiarem szczęścia zrobić :wink:

 

Anusia ledwo bo ledwo ale żyję :lol: coby na urlop iść siedziałam ostatnie dwa dni w robicie do 18-ej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...