Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu u mnie i na sąsiednich działkach które puste stoją rośnie dużo słoneczników ale nie wiem skąd te akurat skołowali bo i u mnie i po sąsiedzku wszystkie słoneczniki tak na oko się odliczyły :lol: :lol: :lol:

 

a co do dachu to się Wam przyznam że jak jadę drogą to zwalniam żeby jak najdłużej patrzeć na niego małżon tak samo łebek sobie ukręca :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuję za pochwały :oops: a wkoło po mojej stronie ulicy to chwalić Bozie póki co same łąki jak okiem sięgnąć :lol: tu i tam jakby lasek się siał :wink: mam nadzieję że tak pozostanie jak nadłużej, cisza, spokój teraz tylko granie świerszczy słychać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziękuję za pochwały :oops: a wkoło po mojej stronie ulicy to chwalić Bozie póki co same łąki jak okiem sięgnąć :lol: tu i tam jakby lasek się siał :wink: mam nadzieję że tak pozostanie jak nadłużej, cisza, spokój teraz tylko granie świerszczy słychać :D

 

tak to przyjemnie mieć przestrzeń dookoła niczym nie zmąconą :lol:

 

powiedzialaś o świerszczach i je usłyszalam bo okno mam otwarte w sypialni

chyba się przyzwyczaiłam do tych dźwięków i przestalam zwracać na nie uwagę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniu no niestety ponoć od następnego poniedziałku po tym który będzie czyli od 31 podobno nie da się wcześniej :-?

 

Aniu bardzo przyjemnie pod wieczór zachodzi słoneczko w powietrzu czuc wilgoć zbliżającej się rosy i słychać ciszę i cykanie świerszczy warto się budować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja pomimo że mieszkam w bloku większą część życia to mam już tego serdecznie dosyć doceniam takie proste radości jak fakt że siedząc na ławeczce mogę spokojnie pilnować Piotrusia bo wiem ze szwendając siepo działce pomimo że to budowa jest bezpieczny że ma przestrzeń dla siebie własną huśtawkę ze zjeżdżalnią :D

 

Moniu jak ekipa wróci to już będą lecieli na gotowca znaczy rozbiorą do konca szalunki, domurują ścianki na dole ( działówki na których strop nie leży ), szczyty, działówki na górze, zrobią dziurki w stropie co ich brakuje :wink: kominy skończą i klinkierek nałożą na nie :lol: ( co to go jeszcze na łoczka nie oglądałam ) zrobią taras i schodki aaaaaaaaaaaaa no i przejście ze spiżarni do garażu :lol: :lol: :lol:

 

a daszku skończonego doczekać się nie mogę :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...