Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ehhh mojemu spadała a miał prawie 40 z tym ze po tygodniu znowu wracało i dopiero wtedy zrobiłam badania i wyszły zle i wtedy zaczeli badac od czego to .dostał furagin urosept a potem antybiotyk ospen 3xdziennie chyba brał przez 11 dni .Wakacje były zapłacone więc pojechaliśmy za zgodą lekarza ale tak się bałam jak tylko żle się poczuł to ja blada spałam z nim i tylko czuwałam nocami czy cos się mu nie będzie działo nie ma dzieci sa problemy sa dzieci również to chyba każdy ma wpisane w zycie problemy jeden mniejsze drugi większe .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dario a tak sobie w międzyczasie urosła :lol: kota zostaje bo zarabia na utrzymanie :wink:

 

Aguleczko a tu widzisz spadnie trochę i zaraz hop do góry znowu a boli tak samo jakby moje chore było bo jakby nie patrzeć to siostrzenicę prawie jak córcię chowałam jak chora była to tylko do mnie biegła i bardzo źle zniosła moją wyprowadzkę a ja teraz się o Nią zamartwiam taki los :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Nitusia no chyba że Karpacz Cię wsysnie :lol: jest naprawdę przepięknie a na zachętę masz foteczkę wodospadu Szklarki :wink: :lol:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/dd3b75c05b2de2ffa1f9d8f610002aae,10,19,0.jpg

 

a co słychać kończę się powoli :lol: :lol: :lol: obrazki oglądnij i wsio jasne będzie :wink:

 

cześć Aneczko :D no i widzisz było sie tak stresować najważniejsza nocka pierwsza w domku udana a że sny jakieś tam o przez stres :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Nitusia no chyba że Karpacz Cię wsysnie :lol: jest naprawdę przepięknie a na zachętę masz foteczkę wodospadu Szklarki :wink: :lol:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/dd3b75c05b2de2ffa1f9d8f610002aae,10,19,0.jpg

 

a co słychać kończę się powoli :lol: :lol: :lol: obrazki oglądnij i wsio jasne będzie :wink:

 

cześć Aneczko :D no i widzisz było sie tak stresować najważniejsza nocka pierwsza w domku udana a że sny jakieś tam o przez stres :wink: :D

 

oooo boszeeeeeeeeeeeeee :o

 

no to postanowione :) za rok Karpacz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak pięknie Nitusia stronkę rozpoczęła :lol: naprawdę jest tam co oglądać i na Śnieżkę się nawet można wybrać "spacerową" trasą byłam tam we wrześniu i zimą byłam i po prostu zarąbiście cudnie w obu porach roku no i Tour de Pologne udało mi się na żywca w Karpaczu obejrzeć :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...