Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nitusia juz ustaliłysmy że to Wy się za daleko wybudowałyście jakby nie było Wasze domki wcześniej powstały :wink: masz do mnie coś kole 2-3 godzin jazdy a jakbyś z Nefcią jechała to i mniej :lol: :lol: :lol:

 

racja.... kiedyś wezmę Nefcię jako drajwera i kto wie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

w ten deszczowy dzień ktoś się do nas wprowadził :lol: :wink:

 

taki jeden mały śpioszek :wink:

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/c33554c4616bf7fdfbf0aae5a62461ae,10,19,0.jpg

 

o dziwio w ogóle nie rozrabia póki co :lol: :wink: wtulił się w swoje nowe łóżeczko i śpi jak mały susełek tylko się przeciąga :lol:

 

kociaczka przywiozła nam dzisiaj Agduś, której obiecujemy, że będziemy o niego dbać :D

noooooooooo i Agduś zaraziła nas swoim psem nawet mojemu małżowi szczęka opadła i oczy rozbłysły jak zobaczył jak Emi frunie nad naszą fosą :lol: :lol: :lol: planowany był owczarek niemiecki ale teraz kto wie kto wie może pojawi się piękny kudłaty olbrzym :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś śliczny jest mały rudzielec póki co kot śpi Piotruś śpi ciekawe co będzie jak obaj wstaną :lol: :lol: :lol:

 

Kasia no jak to jak czarne - psiakom się na podniebienie patrzy żeby sprawdzić czy złe są - jak czarne ponoć mają być złe znaczy czarne masz zła jesteś :lol: :lol: :lol: :lol:

 

aleeeeeeee dziewczyny jakiego Agduś ma psa matko pierwszy raz widziałam psa tej rasy :o cuuuuuuuuuuuuuuuuuudo po prostu cudo :D wielka, piękna i kudłata a przy tym na wygląd sama łagodność nooooo zakochałam się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś śliczny jest mały rudzielec póki co kot śpi Piotruś śpi ciekawe co będzie jak obaj wstaną :lol: :lol: :lol:

 

Kasia no jak to jak czarne - psiakom się na podniebienie patrzy żeby sprawdzić czy złe są - jak czarne ponoć mają być złe znaczy czarne masz zła jesteś :lol: :lol: :lol: :lol:

 

aleeeeeeee dziewczyny jakiego Agduś ma psa matko pierwszy raz widziałam psa tej rasy :o cuuuuuuuuuuuuuuuuuudo po prostu cudo :D wielka, piękna i kudłata a przy tym na wygląd sama łagodność nooooo zakochałam się :lol:

co za rasa tego kudłacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Moniu Dizelek gdzieś nam bezpowrotnie zginął :( jednego dnia wieczorem zostawiliśmy go radosnego, wygłaskanego i nakarmionego a następnego dnia już go nie było :( szukałam go, łaziłam po polach ale nie znalazłam :( a że Piotruś o kotka się dopominał to mamy teraz rudzielca :D a kudłacz to Leonberger cudo psisko :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...