Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wusia, jeżeli mało Ci zwierzów do miziania, to ja mam aktualnie 4 sztuki. Do tego jeszcze rybki Nawet nie wiem, ile sztuk), ale te do miziania się nie nadają, chociaż śmiesznie skubią palec, jeżeli się go zanurzy w wodzie.

 

Zofia - siostra Dewey'a, ta najspokojniejsza z rodzeństwa, trochę fajtłapowata okazała się demonem! Pała miłością do papieru i klawiatury(zawsze mówiłam, że to nadzwyczaj inteligentne koty są). Na klawiaturze namiętnie tworzy (moje dzieci twierdzą, że wiersze pisze - to efekt czytania "Kocich historii"), gryzie książki, gazety rwie na strzępy (taka namiętna czytelniczka), a z chusteczek ligninowych robi śnieg. Chusteczki chyba wyczuwa węchem, bo gdzie by ich ciocia nie schowała, Zofia znajdzie i podrze starannie na drobne, a następnie rozrzuci równomiernie po podłodze. Ostatnio nauczyła się wskakiwać na blat w kuchni, na którym z zapałem trenuje hokeja (strzały na bramkę). Bramką jest podłoga. Zawsze trafia!

Tak się zastanawiam - skoro najspokojniejsza tak daje czadu, to co robią pozostałe??? :o

Moje koty wody unikają - może to przychodzi z wiekiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś mnie to starczy to Piotruś uwielbia miziać wszystko :lol: a lepiej nie pytaj co robi Dewey 8) w skrócie zarabia na ukręcenie łebka :lol: :lol: :lol: próbuje gryźć wszystko łącznie z butami, chusteczki mają wspólne z Zofiją, łazi po blacie w kuchni ostatnio zeżarł masło które małż nieopatrznie na blacie zostawił, pranie pozrzuca z suszarki, włazi do wanny, umywalki i gdzie się tylko da, ostatnio wymyślił spanie w takim wiszącym koszu na zabawki Piotrusia

 

 

a od wczoraj ma zakaz kąpieli przez dwa dni bo został polany środkiem na pchełki :lol: więc skrupulatnie bronimy mu dostępu do wody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty potrafią doskonale nauczyć ludzi samodyscypliny i porządku. Nie można już zapomnieć o schowaniu czegokolwiek, bo kotek szybko to wykorzysta. Młode kotki mają taki dziwny zwyczaj, że worki foliowe, ciuchy, gazety mylą się im z kuwetą. Kiedy te czorty były u mnie i biegały luzem po domu, nawet Weronika nie zostawiała ubrań na podłodze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pukanie do drzwi: - Kto tam?!

- Lotny Patrol Katechetyczny do Walki z Ateizmem!

- Nie wierzę!

My właśnie w tej sprawie...

 

 

 

 

Jaś, syn dresiarza, przychodzi ze szkoły i mówi, że dostał pięć jedynek.

Na to jego ojciec:

- Wiesz Jasiu, bedzie ostre lanie w d...

- Wiem tato, zdobyłem już adresy nauczycieli

 

miłego dnia Kochani :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...