Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Ania mój też jadł śledzie w śmietanie :lol: :lol: :lol:

 

 

oooooooo Nefcia chyba zdrowsza bo przyszła do mnie :D

 

Ja tu bywam częściej niż myślisz, ale nie zawsze mam coś do powiedzenia :) (nie piszę "mądrego" bo to się generalnie nigdy nie zdarza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

Małgoś że ochotę to ja rozumiem ale co w tym perwersyjnego :lol: :lol: :lol:

 

Nefcia Ty nie pitol bo Ty same mądre rzeczy mówisz 8) :D

 

Kasica Tobie to się zwyczajnie nie chce :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Agduś dziękować za wykopanie :lol: :lol: :lol:

 

a witaj DPS-iu :lol:

 

dobra narobiłam się jak koń jaki głupi dzisiaj :roll: pomalowałam brakujący kawałek drewna wytargałam najgorsze dziadostwo liściaste z jednej czwartej działki reszta to już lajcik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia Ty nie pitol bo Ty same mądre rzeczy mówisz 8) :D

 

Kasica Tobie to się zwyczajnie nie chce :wink: :lol: :lol: :lol:

dobra, czego mi sie nie chce?? mądrych rzeczy mówić?? czy w ogóle mówić?? bo nie wiem czy mam strzelić focha i się obrazić??????????? :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Widziałam dzisiaj dom Wusi :D Ładny i fajnie pomyślany.

Jak Ona tam będzie miała cicho....

 

Dzięki za dzisiejszy dzień :p

 

dobra narobiłam się jak koń jaki głupi dzisiaj :roll: pomalowałam brakujący kawałek drewna wytargałam najgorsze dziadostwo liściaste z jednej czwartej działki reszta to już lajcik :roll:

 

Kiedy to wszystko zrobiłaś? :o

Mnie dzisiaj dzień zszedł na samym jeżdżeniu :wink:

Ale spotkałam się z jedną ekipą od tynkowania.... i kupiłam wujkowi jakieś kleszczyki i coś jakby scyzoryk do ściągania izolacji.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Arniko za komplementy, odwiedziny i za cebulki pięknie będzie wiosną żółto i niebiesko :D i jakie wrażenia po spotkaniu

 

kiedy zrobiłam :roll: no później :lol: :lol: :lol: po tym jak wysiadłam z zaje... ście wypasionej fury pana od kontroli stanu zaawansowania 8) :lol: :lol: :lol: to sobie tak pyknęłam tą beleczkę (tak na marginesie mój mąż wymaga idealnego wymalowania cieniuteńką warstwą, lakier ma być rozciągniety i tak dalej 8) łapa mi odpadła bo ta beleczka to 8x18 chudziutka i 4,5 metra długa :lol: :lol: :lol: a jutro powtórka z malowania :wink:

a potem polazłam z grabiami na dwór i własnie tak sobie cicho było a ja sobie tak grabiłam i panie lekkich obyczajów jak motylki fruwały jak sobie pomyślałam że to czarne paskudztwo co jesień będę grabić :lol: :lol: :lol:

 

 

łapki bolą ale główka odpoczęła :D

 

 

Kasica Ty się nie fochaj tylko gadaj :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Arniko za komplementy, odwiedziny i za cebulki pięknie będzie wiosną żółto i niebiesko :D i jakie wrażenia po spotkaniu

 

Pozytywne:) mężowi zakup się podobał:)

 

kiedy zrobiłam :roll: no później :lol: :lol: :lol: po tym jak wysiadłam z zaje... ście wypasionej fury pana od kontroli stanu zaawansowania 8) :lol: :lol: :lol: to sobie tak pyknęłam tą beleczkę (tak na marginesie mój mąż wymaga idealnego wymalowania cieniuteńką warstwą, lakier ma być rozciągniety i tak dalej 8) łapa mi odpadła bo ta beleczka to 8x18 chudziutka i 4,5 metra długa :lol: :lol: :lol: a jutro powtórka z malowania :wink:

a potem polazłam z grabiami na dwór i własnie tak sobie cicho było a ja sobie tak grabiłam i panie lekkich obyczajów jak motylki fruwały jak sobie pomyślałam że to czarne paskudztwo co jesień będę grabić :lol: :lol: :lol:

 

 

łapki bolą ale główka odpoczęła :D

 

 

Na co ta listewka?

Co to za fajna fura?

 

 

Kasica Ty się nie fochaj tylko gadaj :lol: :lol: :lol:

 

Nie narzekaj na liście... Mogłabyś zobaczyć jak jest teraz u mnie.....

Mam z dwóch stron las... i mnóstwo liści, są tez duże dębowe liście...

Ładnie droga wygląda, taka usłana liśćmi, ale tylko wygląda, ale już się boję ile będzie grabienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka Ty mnie nie prowokuj ja się pół dnia odstresowywałam 8)

 

 

Arniko bardzo się cieszę że zadowolona jesteś :D ta listewka to brakująca belka na wykończenie trójkąta w dachu nad wykuszem jak spojrzysz na fotki w dzienniku każdy trójkąt jest zamknięty belką poziomą i pionową a nad wykuszem nie wiem czemu brakło takiej właśnie poziomej beleczki stąd zabawa z listewką :wink:

 

a fura to z wrażenia nie dopatrzyłam marki ale wypasiony jeepek coś jak nowiutka tojotka RAV-ka albo coś podobnego :wink:

 

a liście to mi generalnie nie przeszkadzają za wyjątkiem tych ochydnych czarnych liściorów :evil: jak nie zapomnę zrobię fotkę tych co leżą u sąsiadki paskudnie to wygląda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...