Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wusia niezla jestes z tym rannym wstawaniem.Ja dawniej tez tak mialam moglam bez budzika byc rzeska i o 5 rano a teraz ledwo o 7 sie zwlekam (pewnie przez te deszcze i przemeczenie :( ) Czy Ty bedziesz miala pod prysznicem odplyw liniowy?Czy bedzei on rowniez Kessela tak ajk syfon czy mozna "mieszac" firmy?Mozesz mi wyjasnic do czego jest ten "grzybek" i multistop ewentualnie podac linka co ja to bede musiala kupic :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

Kakusku no litości ja się umartwiać nie lubie nastawiłam budzik włączyłam piekarnik i buch w łóżko :lol: :lol: :lol: sam się chlebuś piekł :wink: pod prysznicem będę miała odpływ punktowy tak jak ma Markotka ceny liniowych lekko mnie z butów wyrwały :lol: :lol: :lol: mój jest taki kwadratowy do wklejenia płytki u Martusi ślicznie to wygląda :D nie wiem jak z mieszaniem firm jest ja kupiłam Kessela i to jest komplet wystarczy podpiąć rurkę a multistop to taka mała śmieszna zabawka też z Kessela którą można do tego odpływu wsadzić najprościej mówiąc to taka klapka która się otwiera pod wpływem nacisku wody a jak wody nie ma to się zamyka i "odcina" rurę spustową a "grzybek" to wygląda jak taki kubeczek i to jest w tym odpływie punktowym

kupiłam to

http://www.allegro.pl/item814675334_kessel_multistop_do_wpustow_od_reki_najtaniej.html

 

i to

 

http://www.allegro.pl/item806325541_kessel_odplyw_syfon_wpust_lazienkowy_pod_plytke.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia dzieki za uswiadomienie-nawet nie zauwazylam ze sa tez takie punktowe :oops: Musze w takim razie rozeznac glebiej temat tylko obawiam sie ze przy duzym prysznicu taki "nie wyrobi" W kazdym razie bede go miala na uwadze bo cena tez jest zachecajaca :)

Z tym rannym pieczeniem to spryciula jestes tylko ze ja jak sie juz wybudze to nie potrafie usnac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie prysznic jakiś kolosalny nie będzie to nie ma wyjścia wyrobić musi :lol: :lol: :lol: :lol: w porównaniu z liniowymi to prawie jak za darmo :wink: ja jestem tak przemęczona że już dawno zapomniałam że kiedyś miałam problemy ze spaniem po całych nocach zasnać nie mogłam teraz to główka do podusi i już mnie nie ma nawet 5 minut wykorzystuję na spanie :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...