Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Arniko to jest opcja dla leniwych wrzucasz wszystko co w przepisie, samo się wymiesza, samo się urośnie, samo się upiecze i wystudzi :lol: :lol: :lol:

 

Daro były kolega zza biurka piecze w takiej maszynie i nie wiem czy przepis ma do niczego ale mnie ten chleb to przypominał skrzyżowanie tostowego z drożdżówką owszem wyrośnięty i puszysty ale nijak mi chleba nie przypominał :wink:

 

Małgoś a przede wszystkim samo i bez wysiłu :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arniko to jest opcja dla leniwych wrzucasz wszystko co w przepisie, samo się wymiesza, samo się urośnie, samo się upiecze i wystudzi :lol: :lol: :lol:

 

Daro były kolega zza biurka piecze w takiej maszynie i nie wiem czy przepis ma do niczego ale mnie ten chleb to przypominał skrzyżowanie tostowego z drożdżówką owszem wyrośnięty i puszysty ale nijak mi chleba nie przypominał :wink:

 

Małgoś a przede wszystkim samo i bez wysiłu :wink: :lol:

 

HIHI

 

No mam podobne zdanie - podobny do wojskowego puszkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Małgoś a o gustach się nie dyskutuje :lol: :lol: :lol:

 

Daro chyba polubił nasze towarzystwo :wink: :lol:

 

cze Aneczko odpoczęłas sobie :D

 

cze Lidziu :D

 

ooooo Duszek się objawił cze Duszku :D

 

witaj Maryś a popracowałam fizycznie ale ogólnie to mam pod górkę ostatnio i z lekka dół mi się kopie coraz głębszy to i odpocząć trudno :-? ale nic to bedzie impreza u Małgoś spotkam fantastycznych ludków to mi perspektywa wróci właściwa :D

 

Małgoś Nituś kiedy akurat to nie ma wpływu na moje zmęczenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...