Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ja to wiem, ale chyba wole nie pytać co zrobisz jak nie daj Boże po pięciu latach Ci dalej nie przyjdą tego usunąć

 

 

hehehe :)

 

kochana ja pisze 2 max 3 pisma wzywające do usunięcia usterki :) a potem na podstwie KC

 

Art. 480

§ 1. W razie zwłoki dłużnika w wykonaniu zobowiązania czynienia, wierzyciel może, zachowując roszczenie o naprawienie szkody, żądać upoważnienia przez sąd do wykonania czynności na koszt dłużnika.

 

 

ide do sądu.... wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie bylo, nie dostawalam powiadomien :(

 

Odnosnie wpustu podlogowego wieksza wydajnosc ma ten systemu 125, ale punktowy i liniowy maja podobna wydajnosc.

Odnosnie chleba z maszynki, jedyny jego minus to ksztalt i ewentulne dziury po mieszadlach, ja zwykle mieszalam w maszynie a pieklam juz w piekarniku , wtedy mial fajna chrupiaca skorke jak sie go spryskiwalo w miedzyczasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna piec w maszynie :) ja wole w piekarniku :) ta maszyna swietnie wyrabia ciasto wlasciwie nie ma mozliwosci zeby recznie tak wyrobic ciasto i podgrzewa, tak ze sobie ciasto fajnie rosnie. Ja swoja kupilam za 50zl to najlepiej wydane 50zl :) Robie w niej wszystkie drozdzowe ciasta i na pizze i na slodka drozdzowke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniej rozwalkuj :)

 

ciasto na pizze:

składniki

1 dkg drozdzy swiezych

1/2 lyzeczki cukru

1/2 szklanki wody

1 1/2 lyzki oliwki

1/3 lyzeczki soli

1 i 1/2 szklanki maki najlepiej grubszej czyli chlebowej (TYP 650)

1/2 lyzeczki tymianku

 

Ciasto:

Drozdze wsypac do letniej wody z cukrem, zostawic na 5 minut, az utworza sie pecherzyki, dodac pozostale skladniki i wyrobic az ciasto bedzie gladkie i elastyczne. Jesli sie klei dodac troche maki. Zostawic w cieple do wyrosniecia (okolo godziny lub do podwojenia objetosci).

 

Ciasto rozwalkowac, na ciasto nalozyc sos pozostawiajac brzegi wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna piec w maszynie :) ja wole w piekarniku :) ta maszyna swietnie wyrabia ciasto wlasciwie nie ma mozliwosci zeby recznie tak wyrobic ciasto i podgrzewa, tak ze sobie ciasto fajnie rosnie. Ja swoja kupilam za 50zl to najlepiej wydane 50zl :) Robie w niej wszystkie drozdzowe ciasta i na pizze i na slodka drozdzowke.

 

Mow szybko, jaka to firma. :)

 

Wusia, moze za krotko Ci rosnie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocniej rozwalkuj :)

 

ciasto na pizze:

składniki

1 dkg drozdzy swiezych

1/2 lyzeczki cukru

1/2 szklanki wody

1 1/2 lyzki oliwki

1/3 lyzeczki soli

1 i 1/2 szklanki maki najlepiej grubszej czyli chlebowej (TYP 650)

1/2 lyzeczki tymianku

 

Ciasto:

Drozdze wsypac do letniej wody z cukrem, zostawic na 5 minut, az utworza sie pecherzyki, dodac pozostale skladniki i wyrobic az ciasto bedzie gladkie i elastyczne. Jesli sie klei dodac troche maki. Zostawic w cieple do wyrosniecia (okolo godziny lub do podwojenia objetosci).

 

Ciasto rozwalkowac, na ciasto nalozyc sos pozostawiajac brzegi wolne.

 

i co dalej piec przez ile i w jakiej temp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...