Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz może zmęczona jesteś, albo zaciążona? tyle tego wolnego było :wink:

 

 

Kiedyś z koleżanką rozmawiałam o budowie domu (oni kupili gotowy, wykończony w górach, bez całych ceregieli budowania, urządzania ogrodu, trawy, tylko wejść i mieszkać, ewentualnie ściany pomalować i łóżko wstawić...),mówiła mi, że jej szwagierka bardzo postarzała się przez rok budowy domu.....

Zrobiła mi zdjęcie jak wtedy wyglądałam przed budową domu, a potem po wybudowaniu zrobimy drugie zdjęcie....

Ciekawe jak będzie?.... ni i fryzurkę zmieniłam z średnio długich na krótsze...

Mnie się podoba, mężowi nie, bo woli długie....

 

Może i zmęczone jesteśmy...

Mnie bardzo był potrzebny wyjazd z młodym... oj jak dobrze mi było, tylko krótko i niestety z komórką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Wusia

czesc Arniczko, torby nie spakowane,

jutro ide do szkoly rodzenia to powiedza co trzeba wziac :D

chociaz mam liste i codziennie cos odhaczam, dzis kupilam masc na bolace brodawki :roll: :roll: :roll: :roll:

 

W klinice dali nam taką robioną brązową... skuteczna bardzo była.

A co kupiłaś?

 

Torby pakuj i to proszę szybko. Najwyżej uzupełnisz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam maltan :D

polecila mi kolezanka, Arniczko prosze nie strasz :roll:

 

Wusia To wez dzien urlopu i polez sobie w wannie z babelkami, nie mow rodzinie ze nie idziesz do pracy, zrob sobie piling, wlacz fajna muzyczke i odpocznij od codziennosci :D

 

Ja nie straszę, tylko chcę dobrze. Bo lepiej być przygotowanym :lol: , a nie latać jak z pieprzem i połowę rzeczy nie zabrać. A na faceta liczyć nie zawsze możesz.

No ale masz rodziców i mamę! a ona na pewno Ci pomoże. Ja już nie miałam rodziców i przede wszystkim mamy, więc musiałam zadbać sama o siebie.

A po urodzeniu drugiego dziecka, jak przywiózł mnie mąż ze szpitala, to musiałam zrobić zakupy i obiad dla nas + starszego syna :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania a kto mnie w tą wannę dmuchał będzie żeby bąbelki były :lol: :lol: :lol: i jakoś dziwnie wiem że taka jednorazowa kąpiel to nie wystarczy :-?

 

 

Wusia ja mam ozonowe bąbelki, tylko wanny teraz nie mam :cry: :evil:

 

Ja nie lubię pryszniców :evil:

 

A dzisiaj oglądałam super kafle......

Muszę się już chyba zdecydować co i jak w łazience, bo za niedługo hydraulikę będziemy robić...

Quźwa... i znowu wiem, że nic nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spakuj się Aniu, spakuj :wink:

I wszystkiego dobrego życzę. I jeszcze tak z miesiąc polataj, po domku :wink:

 

Płytki ładne ale nie wiem jak się nazywają... ale są chyba Hiszpańskie... i taki jasny beżyk i ciemniejszy... i ten ciemniejszy jest też z pół płytki wypukły... takie niby nic... ale zajebiście wyglądało to....

 

I kabiny ładne były... takie duże....

I nie wiem czy z brodzikiem zrobić, czy odpływ w płytkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...