Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Moze byc malo :lol: :lol:

 

Choc na poczatku nie jest tak zle potem co jedzenie to kupa i to czasami jak sie obsrajtalo po pachy to nie wiedzialam jak sie za brac za przebieranie :lol: :lol:

 

Zachecilas mnie do macierzynstwa jak malo kto. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

moje dzieci nigdy się tak nie sfajdoliły :wink: ale mój chrześniak :-? już tak pamiętam jak dziś a miałam wtedy chyba z 16 lat :roll: a był w kombinezonie ...no i wyobraźcie sobie :roll: normalnie przy szyi wychodziło :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry

Kochani :D

 

Anusia tylko jedź ostrożnie bo bleee na drogach :-?

 

Gocha dobrze że mi przypomiałaś o kawie :lol: jak tam chorowitku :(

 

witaj Kamolku :D

 

u nas dzisiaj świat z lodu jak żyję lat ładnych parę takiego cuda nie widziałam samochody pokryte jednolitą warstwą lodu pół centymetra grubą ale to wyglądało tak jakby ktoś z góry równiutko polewał i marzło, śnieg to jak doskonale ubita piana na bezy, biała gładka i lśniąca z dodatkiem lukru no i lód wszędzie :o a z góry deszcz zapierdziela aż miło i wieje jakby się kto powiesił :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Kochani :D

 

Anusia tylko jedź ostrożnie bo bleee na drogach :-?

 

Gocha dobrze że mi przypomiałaś o kawie :lol: jak tam chorowitku :(

 

witaj Kamolku :D

 

u nas dzisiaj świat z lodu jak żyję lat ładnych parę takiego cuda nie widziałam samochody pokryte jednolitą warstwą lodu pół centymetra grubą ale to wyglądało tak jakby ktoś z góry równiutko polewał i marzło, śnieg to jak doskonale ubita piana na bezy, biała gładka i lśniąca z dodatkiem lukru no i lód wszędzie :o a z góry deszcz zapierdziela aż miło i wieje jakby się kto powiesił :-?

 

Proszę jeździć ostrożnie.

Lód na drogach.

 

Moje autko skasowane przez nieostrożnego kierowce!!!!! :evil:

 

Jestem wściekła :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...