Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Arnika jak to auto skasowane? :o

 

ja jakos sie doslizgalam do domu :D

 

Pisałam wcześniej.

Mąż jechał na budowę z młodym, wzioł moje auto i facet wpadł w poślizg i rąbnął w dwoje drzwi po lewej stronie + lusterko. Drzwi do wymiany!

Tak więc nie mam czym jeździć :evil: :evil: :evil:

 

Byłam zła.

Ale po woli przechodzi mi.

Zjadłam w domu wszystkie cukierki :roll:

 

Będzie tylko dużo latania, i to nie z naszej winy :roll:

 

A tak bardzo jest mi potrzebne auto :roll:

 

I jeszcze wczoraj zastanawialiśmy się czy go nie sprzedać i wykończać dom, choć troszkę.

 

Dobrze, że synkowi i mężowi się nic nie stało. Dobrze że to było to auto, jak by było inne to by były problemy z biodrami na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzięki Arniko ale ja to bardziej na 20 cm wysokie potrzebuję 30 to tak bardzo na styk :roll:

 

DPS-ia przy takiej pogodzie jak u nas dzisaj to tylko w kominku napalić i nosa nie wystawiać :-?

 

Gwoździk ależ witaj wbijaj się i czuj jak u siebie :D :lol:

 

Ancymonie normalnie Ty to powinnaś nosa z domu nie wystawiać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Arniko ale ja to bardziej na 20 cm wysokie potrzebuję 30 to tak bardzo na styk :roll:

 

 

 

Też se wymyśliłaś wysokość......

Teraz masz problem .....

I to nie lada... , ale też można zastosować w podłodze, tak za 5tys, zł..... Ale to chyba nie wchodzi w grę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kara za nie myślenie wiesz :lol: bo jak sobie wymyśliłam w salonie niskie okna to nie wpadłam że gdzieś grzejnik trzeba dać :-? kanałówka odpada właśnie względem kasy no i mi nie pasi ale znalazłam już z purmo robią ładne na 20 wysokie tylko jakbym tak jeszcze sprzedawcę tego znalazła to już miodzio by było :lol: :lol: :lol: mało że robi to nawet w dwóch fasonach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego powodu miałabyś stracić te okna??? Czyżbyś przewidywała rzucanie czymś ciężkim w kierunku kogoś ... kogokolwiek :roll:

 

Odśnieżyłam Ticusa Koreanusa ... kolor ma jednak taki sam - a już się bałam, że mi go w nocy ktoś przemalował na biało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...