Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Wutrzaku!

No tutaj u ciebie to się dzieje!!!... Trzeba by chyba cały czas on line być, żeby nadążyć :D

Pobieżnie przejrzałem i widzę, że sporo straciłem: najpierw świąteczne obżarstwo, później jakaś czernina była przyrządzana, poród chyba już też jakiś się odbył (a może nawet kilka :roll: ?), dzieci odkarmione i odchowane..., a w między czasie jeszcze łazienki urządziłyście... :wink:

No ale, że przegapiłem takie fascynujące momenty jak wybór maści na bolące brodawki i wymiana doświadczeń nt. możliwych miejsc ewakuacji kupek ze "sfajdolonego" lub "obsrajtanego" bobaska, to sobie normalnie nie daruję... :-?

 

...aaaa, no i dzięki, Arnika, za poradę farmaceutyczną. Wcześniej słyszałem, że wiagra ma działanie wyprostne i usztywniające i dlatego na krzywy kręgosłup zażywać można (a podobno w związku z tym, bardzo skutecznie również staruszków uspokaja). Ale skoro mówisz, że babcie na j...e biorą, to pewnie też ogólnie przeciwbólowo działa.

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już dwie kawy wypiłam... Dzieci do szkoły wyprawiłam, męża do pracy... , ZUS zapłaciłam... ,Tysiąc telefonów zrobiłam...

Ale ciśnienie mam niskie i jakoś tak nie dochodzi do mnie wszystko... Jakbym spała...

 

Już dostaję wku..wu, bo będę zmuszona jeździć tramwajem i autobusami dzisiaj...

A ja nawet nie wiem po ile są bilety....

I jakie autobusy gdzie jeżdżą..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko to i tak ciesz się ze możesz sie przemieszczać autobusem czy tramwajem bo ode mnie to z biedą do centrum raz na godzinę albo na 1,5 autobus jedzie chłop do roboty autobusem to z 3 przesiadkami by jechać musiał ja z dzieckiem do mamy z 2 a do roboty to już chyba z powrotem na piechotę :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no dobrze że wczoraj lód obdarłam to dzisiaj tylko trochę przymarzniętego śniegu na szybach było tak na 3 minutki szybkiego skrobania :lol: jeszcze tylko mąż za osiołka porobił :wink: i popchał samochodzik bo śnieg pod tylnymi kołami kupkę nasypał i biedne auteczko nie mogło się wydrapać na nia bo do przodu nie było gdzie bujnąć bo skarpka :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...