Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

(...)mam nadzieję że wieści dobre i samopoczucie też :D
...no nie tak do końca... sytuację znasz - co tu gadać. Cały czas wpatrujemy się w to światełko w tunelu, ale wieści jakie do nas docierają raczej zdają się je przygaszać...

 

Też ci faworka ukradłem :wink: , teraz jeszcze tylko muszę kogoś zgwałcić, żeby go upiekł :lol: (w te klocki to śp. teściowa niezastąpiona była - i nawet jej specjalnie gwałcić nie musiałem :wink: :lol: )

 

Wusia, czyżby u ciebie jakiś zlot bębenków się szykował? :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Yeti ja trzymam cały czas kciukaski żeby dobre wieści dotarły i żeby nadzieja płonęła jasnym światełkiem :D faworki na zdrówko i kurcze je się smaży a nie piecze :lol: :lol: :lol: zaraz tam gwałcić musisz sam się pobaw i zrób faworki wszak ponoć to meżczyźni mistrzami patelni są :wink:

z tym zlotem to raczej pojedyńczo choć nie miałabym absolutnie nic przeciwko zbioróweczce :lol: :lol: :lol: i nie bębenków tylko do bębenka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kciukaski dziękuję - daleka i ciężka droga przed nami.

(...)faworki na zdrówko i kurcze je się smaży a nie piecze :lol: :lol: :lol:
Ups... no taki właśnie kucharz ze mnie :oops:

 

z tym zlotem to raczej pojedyńczo choć nie miałabym absolutnie nic przeciwko zbioróweczce :lol: :lol: :lol: i nie bębenków tylko do bębenka :wink
Bębenek do bębenka i zaraz Gwozdek na perkusji nam zagra :wink: :lol: Już go widzę jak pałeczkami po tych bębenkach naparza :lol:

 

przyznaję ze wstydem że czytanie to mój jedyny nałóg :oops: :oops: :oops: i nie potrafię się temu oprzeć muszę czytać dużo i często jak jestem na głodzie to mi wszystko jedno co czytam mogą być nawet bajeczki dziecka :oops: :oops: :oops:
Wusia a lubisz na głos czy po cichu, bo jak na głos, to może jakąś audycję byś poprowadziła - ja słuchać lubię :wink: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti no co do czytania to komplement nie :lol: :lol: :lol: no czytanie dla siebie zdecydowanie szybsze niż na głos ale nie widze przeszkód tylko głosu aksamitnego to ja nie mam :lol: :lol: :lol:

 

Brazuś a tak sobie gadamy o faworkach czytaniu i jaka to ja szybka jestem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...