Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no czytanie dla siebie zdecydowanie szybsze niż na głos ale nie widze przeszkód tylko głosu aksamitnego to ja nie mam :lol: :lol: :lol:
To dobieraj lekturę do głosu - ja nawet wolę horrory od love story :lol: :wink: :lol:

Zaraz konferencję na Skypie urządzimy - słuchowisko będzie jak się patrzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym aż tak za horrorami przepadał - zachęcić cię tylko do tego czytania chciałem. Ale ty się i tak brakiem mikrofonu wyślizgałaś :wink:

No a już co jak co, ale w koszmary z twoim udziałem to na pewno nie uwierzę. Masz takie zdrowe podejście do świata i tyle ciepłego poczucia humoru, że wszystkim mogę z czystym sumieniem życzyć koszmarów z tobą w roli głównej :D

 

Zresztą zaraz przetestuję - idę chrapnąć - nadawaj te koszmary, horrory i co tam jeszcze masz w repertuarze. Za 5min będę gotowy na odbiór przekazu (Skypem nie chcesz, to niech będzie metodą "na Kaszpirowskiego") :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Urzędnik powiadasz... i pewnie jeszcze na dodatek w jakimś strasznym urzędzie...- no tak, to dlatego wszyscy tu tacy grzeczni są :lol:

Ale ja tam się jej nie boję - przecież ona muchy by nie skrzywdziła, a co dopiero jakiegoś biednego petenta :lol:

...i koszmarów też nie miałem... a szkoda :wink:

 

(...)ale Cię podkablowałam, co :p :P :p :P
nitubaga, a ty widzę, że z Wawy, - to może też z "branży"(?) - jakieś ministerstwo(?), a może służby specjalne(?) (ABW, CBA, WS, WZP, ITP...?) :wink: :lol: No dobra, już nie pytam - wiem tajemnica :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Yeti normalnie cała płonę :oops:

 

 

 

 

rumieńcem zawstydzenia :lol: no tyle ciepłych słów :oops: :oops: :oops: masz rację ja jestem milutkim urzędnikiem :lol: :lol: :lol: :lol: mało masz powodów do koszmarnych snów jeszcze i ja miałabym Cię dręczyć :roll:

 

a Nitka jest donosiciel :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie Nitce to jęzor trzeba wyrwać :evil: :lol: :lol: :lol:

 

DPS-ia a to sie razem poużalamy :lol: :lol: :lol:

 

Małgoś no chciałbym pensję burmistrza słowo daję :lol: :lol: :lol:

 

Ciekawe co na to małż Nitki :lol: :lol: :lol:

 

Wy już siem tak nie uzlajcie bo poziom wód wysoki :wink:

 

Za takom to byś pewnie nawet nie wstawała :lol: :lol: :lol: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...