Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arniko dziękuję :lol:

 

Anuś tekila raz :wink:

 

http://lauragrb.files.wordpress.com/2009/04/922992_tekila.jpg

 

Anuśka chwilowo na odwyku. :wink: Przejmuję Anuśki te kilka... :wink:

 

Ja to zawsze bezbłędnie wyniucham................ 8) :lol: :lol:

GRATULACJE 200!!!

 

http://gejowski.pl/blog/trevis2.jpg

 

Ps. Dlaczego fajny facet na masce fajnego autka trafia się tylko w gejowskich mediach??? W hetero, na masce 100 na 100 leżałby tam anorektyczna laska...! Do jest jawna dyskryminacja płci!!! :roll: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

a co tam Kochane dalej pijemy :lol: znaczy ja nie bo mam 10 dni antybiotyku :(

 

 

dzięki za gratulacje ale one Wam się należą jakbyście na pierdołki do mnie nie przychodziły to zapewne na 10 stronie by się kończyły moje kkomentarze :lol:

 

Rasia Twój komentarz mnie rozwalił doszczętnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale fakt normalnie to byłaby anorektyczka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji.

I chętnie się z Wami napiję bo sama zostałam.

 

A przy okazji.

Przymierzam się do Twoich faworków :roll:

Nie wiem czy pisałaś później ale za dużo do czytania a nie chciałabym coś popsuć więc zapytam. Na czym smażysz?

Tak mi się ich dzisiaj bardzo zachciało, bo moja babcia zawsze robiła faworki na Dzień Babci. I jak dzisiaj zadzwoniłam z życzeniami to babcia mi powiedziała, że tradycyjnie upiekła. A ja tak daleko :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamknęłam kompa na 200 u Wusi...

 

Dzisiaj nadal na 200???

 

Czy nic się nie dzieje?

 

 

 

 

 

 

 

Dobry Wieczór :p

 

Jesteśmy cali i zdrowi...

To czemuś Wusia nie dzwoniła...

Braza, a Ty czemu milczysz?

 

A taki był zapieprz, że nawet nie przywiozłam ani jednego oscypka, bo naszej pani co ma zawsze świeżutkie, ale 50% droższe niż gdzieś indziej nie było... A starych zbieranych, bo to są skoki i cepry przyjadą i wszystko wykupią to nie kupiłam.

Nawet golonko z grilla w jednej knajpce w której zawsze jemy, było coś nie taki i nie zjadłam prawie nic... Pewnie z tydzień temu już zrobili, a teraz zapodadzą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beciu na oleju normlnie :D

 

DPS-iu za karę za głupotę bo wychodzi że nie dość że sobie fundnęłam zapalenie pęcherza to jeszcze przechodziłam :-? i teraz 10 dn :-? antybiotyk i oby przeszło a jak nie to będą badać :roll:

 

Arniko eeeeeeeeee co za problem mówiłas że co 2 tygodnie jeździsz :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beciu na oleju normlnie :D

 

DPS-iu za karę za głupotę bo wychodzi że nie dość że sobie fundnęłam zapalenie pęcherza to jeszcze przechodziłam :-? i teraz 10 dn :-? antybiotyk i oby przeszło a jak nie to będą badać :roll:

 

Arniko eeeeeeeeee co za problem mówiłas że co 2 tygodnie jeździsz :lol: :lol: :lol:

 

Noooooo 5 lutego będę :wink:

 

Ale już mi się nie chce tak wcześnie wstawać...

Oczy później mnie bolą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...