Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

a nie skąd :lol: ale ja mam największy problem z tymi oknami w wykuszu bo są nisko nad podłogą i grzejnik to tam najlepiej 20 cm wysoki no max jak się ściśnie to 30 cm kanałówka za droga no i w wykuszu to i tak za daleko od okien :-? a boję się z kolei że pomimo że salno nie jest olbrzymi to podłogówka może nie wyrobić więc planuję dwa grzejniczki w salonie pod oknami w wykuszu

 

a podłogówkę planujemy tradycyjnie kuchnia, przedpokój, łazienki góra i dół i salon sobie mój chop wymyślił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a nie skąd :lol: ale ja mam największy problem z tymi oknami w wykuszu bo są nisko nad podłogą i grzejnik to tam najlepiej 20 cm wysoki no max jak się ściśnie to 30 cm kanałówka za droga no i w wykuszu to i tak za daleko od okien :-? a boję się z kolei że pomimo że salno nie jest olbrzymi to podłogówka może nie wyrobić więc planuję dwa grzejniczki w salonie pod oknami w wykuszu

 

a podłogówkę planujemy tradycyjnie kuchnia, przedpokój, łazienki góra i dół i salon sobie mój chop wymyślił :D

 

 

 

:o po co Ci w salonie grzejniki? :roll:

 

 

i siema :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Szwendaczku :lol: no właśnie po to co napisałam wyżej żeby tą niby podzieloną kawałkami ścian ale jednak sporą szklaną powierzchnię dogrzać tak na wypadek wszelki :D

Kanałówka Jagi, ale bez kratki. Krakę z drewna.Wychodzi sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia żeby to była prosta ściana to bym pomyślała ale to pół sześciokąta jak to wykusz to i tak musiałabym od okien odsunąć :roll:

Wiem o czym mówisz. Powiem Ci tak : ja mam kanałówkę po d dużym oknem w salonie (10 mkw szkła) i ponieważ jest tam podłogówka to też grzejnik jest ... chyba tylko dla spokoju mojego sumienia.

Sama podłogówka wystarcza. WIęc możesz sobie spokojnie podarować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjedziesz do mnie to sama zobaczysz. Przy -25 na zewnątrz spokojnie podłogówka dawała radę. Zresztą nigdy to okna nie ma rosy ani nic. Taka powierzchnia grzania (podłogówka) zastąpi Ci każdy - nawet najbardziej wydajny grzejnik. Jak będziesz miała porządnie osadzone okna to nic nie ma prawa wiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nefcia to jak nic musiałabym zimą :lol:

 

aaaaaaaaa nie Kamyczku to on ma pomyśleć ile pętli podłogówki dać i przeliczyć czy to ogrzeje taką a nie inną powierzchnię bo ja to sporo talentów mam ale to akurat dla mnie czarna magia :lol: :lol: :lol:

 

 

no właśnie żle podchodzisz do tematu moim zdaniem :-?

 

 

a jak hydraulik ciem wkręci 8) poza tym to dla niego dodatkowa kasa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...