Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no Brazula to po co mnie kot jak elektronika ma myszy ganiać :lol: :lol: :lol:

 

Najczesciej myszy jak czuja kota to w ogole nie przylaza... :roll: Aaaa poza tym ciesz sie, ze masz myszy, bo tam gdzie sa myszy nie ma szczurow i odwrotnie. :roll:

 

Kocice karm dobrze, to Ci sie odwdzieczy. :wink: Jak bedziesz mieszkac w domu to kotow nie poczujesz nawet, tylko jak jesc beda wolac. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś tylko ja chyba nie chcę akurat takiej wdzięczności od niej ale trudno teraz jak już zamieszkała to trzeba o gadzinę zadbać no nie umiem inaczej a jeść to dorzucić coś tam mogę na deser ale niech się same żywią mają gdzie :lol: :lol: :lol:

 

Arnika jakie był toż jest i nie wygląda żeby iść chciała :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

Małgoś nie wyrzucę aż taka wredna nie jestem nawet kupiłam dzisiaj taką podwójną michę i do jednej chrupki do drugiej mięsko z puszki żeby miała na zapas wiem że mięcho wetnie najpierw ale jak gód przyciśnie to chrupkami nie pogardzi :D

 

Jamlesik Ty to wiesz jak kobietę uszczęśliwić :D prześliczne róże dziękuję bardzo :oops: :D

 

Arniczka o tej godzinie to ja już byłam po zakupach karmieniu głodzilli na działce i paru innych sprawach :lol: :lol: :lol:

 

Anusia oj piękne naprawdę :D

 

Marysiu dotarliśmy to my dziękujemy za możliwość odwiedzenia Twojego pięknego domku :D tak wyoglądał i płacze że my nie będziemy mieć tak pięknie :wink: :lol: nie ma za co :wink:

 

 

a teraz wszem i wobec ogłaszam że jak Maryś jeszcze raz powie że ma jak u przeciętnego Kowalskiego to uduszę jak słowo daję bo ma cudnie, elegancko ale przytulnie a nie jak w muzeum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ta kocia! Jak dobrze, że trafiła do Ciebie! Jeżeli jesteś pewna, że to ciężarna kotka i nie masz co zrobić z młodymi (pewnie na początku je gdzieś schowa, ale później w triumfie przyprowadzi do dobrej kobiety, która dzieciom jeść da), to popytaj o sterylkę aborcyjną. Może wet coś doradzi. Bo uśpić ślepe kociaki i patrzyć na rozpacz kotki szukającej dzieci to już za trudne - przynajmniej dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś czy ja wiem czy tak dobrze ja to w sumie koty średnio kocham :lol: ale kurcze no serce mam miękkie niestety dla zwierzaków :oops: jak już przyszła to jak zostanie to się zajmę jak pójdzie gdzieś wiosną to trudno a jak kociaki mieć bedzie to też się nimi zajmę bo co na jednego ewentualnego już mam chętną :lol: a potem dopiero sterylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wszem i wobec ogłaszam że jak Maryś jeszcze raz powie że ma jak u przeciętnego Kowalskiego to uduszę jak słowo daję bo ma cudnie, elegancko ale przytulnie a nie jak w muzeum :wink:

 

Wusia ja i muzeum...?! :o :wink:

Przy dwójce dzieciaków to mission impossible..! :lol:

 

Wusi pewnie o wnętrza i wyposażenie chodziło... A przy dzieciach to dom ma żyć, a nie być wychuchany, wydmuchany..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś czy ja wiem czy tak dobrze ja to w sumie koty średnio kocham :lol: ale kurcze no serce mam miękkie niestety dla zwierzaków :oops: jak już przyszła to jak zostanie to się zajmę jak pójdzie gdzieś wiosną to trudno a jak kociaki mieć bedzie to też się nimi zajmę bo co na jednego ewentualnego już mam chętną :lol: a potem dopiero sterylka

Wuśka, ja wiedziałam, że Ty dobre serce dla zwierzaków masz! :D

Buziak wielki ode mnie za to! :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś Arnika ma rację dokładnie o to że masz piękny domek ale do mieszkania a nie tylko do podziwiania :wink: :lol:

 

DPS-ia tylko żeby u mnie jeszcze doopa twarda była :wink: :lol: :lol: :lol: a ta gadzina to taka przymilna że trudno serca nie mieć poociera się, do samochodu odprowadzi wydrze japę na mój widok :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...