Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Yeti ja to mogę już tylko leżec jako ten kot w turbanie :lol: :lol: :lol: nie mam sił się ruszyć :-?

No to teraz łatwy kąsek jesteś 8) - było tak intensywnie wypoczywać?... Jak wolne, to już rzuciłaś się na to leniuchowanie jak wygłodniały wilk na kościstą babcię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

Yetuś wiesz jak się dorwałam raz kiedyś do wolnego to trzeba to wykorzystać :lol: :lol: :lol:

 

Neferciu nie ma zdjęć bo nie ma co fotografować :lol: :lol: :lol: stan się od ostatniego czasu nie zmienił :wink:

 

Anulka zarąbiście pracowity :roll: góra wysprzątana na gotowo dół nadgryziony ale w wiekszości opróżniony to powinnam jutro skończyć sprzątanie :lol:

 

 

ale u nas cudnie dzisiaj było :D słońce, błękitne niebo, ptaszki tak pięknie śpiewały no prawie jakby skowronki :D i nawet pszczółka się obudziła :lol: :lol: :lol: w południe zrobiliśmy sobie z meżem przerwę w sprzątaniu, małżon kawkę zrobił, wystawił krzesełka na schody, usiedliśmy w słoneczku, wypilim kawkę i to jest prawdziwe życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mówię i słonko zostawiam :p :D :D :D

 

A ja nie rujnuję tylko troszkę podkuwam pod odpływy i wodę....

Ale takie było nasze założenie..... :roll: :wink:

 

Aaaaa i Wusia ja też nie mam folii pod chudziakiem... Kierbud nie kazał, a teren u nas nie mokry...

Teraz pod styro dajemy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...