Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Liduś musiałam powiedzieć bo z doświadczenia wiem że bardzo szybko ktoś by przy Piotrusiu chlapnął że kotka juz nie ma albo bardziej dosadnie i wtedy dopiero by była jazda na maksa a łatwiej mi znieść smutne oczka mojego dziecka po stracie kotka niz zobaczyć w nich te wszystkie uczucia kiedy by się połapał że Go okłamałam na pewno by bardziej cierpiał :( a DPS-ia ma rację dzieci stosunkowo dobrze to znoszą póki są małe bo jeszcze nie rozumieją tak do końca że nigdy znaczy nigdy i to nigdy to bardzo długi okres czasu :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś Piotruś troszku po szpitalach się poszwędał więc ma przełożenie że On był w szpitalu i miał igiełkę w łapce i dostawał kroplówki była pani doktor no i kotek też był chory i też poszedł do szpitala i też miał igiełkę w łapce i tez miał kroplówki i była pani doktor i kotek dostawał jeszcze inne lekarstwa ale nie wyzdrowiał to rozumie i smutno Mu że kotka nie będzie ale o tyle Mu łatwiej że jeszcze nie wie jak długo będzie Mu brakować kotka pewnie jeszcze nie raz zapłacze za kotkiem zwłaszcza w chwili jakiegoś kłopotu jak się rozżali ale ważne że już wie mnie też teraz łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, ze mu powiedzialas prawde. Nic by to nie zmienilo, gdybys klamala, bo jemu jest smutno, ze kotka nie ma, a nie ze umarl... :( Dorosli inaczej to wszystko rozumieja, dla dziecka jest bez znaczenia czy poszedl do mamy czy odszedl do kociego nieba. :roll: Nie ma i juz. :(

 

A powiedzieli Ci cos wiecej w ogole co sie stalo? Taka nagla zapasc? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Wusia, kotka i mnie bardzo żal, ale myślę, że czas przestać to roztrząsać - widać tak miało być. :(

Czas do życia zacząć wracać, bo się zasmucisz całkiem, jak tylko o tym będziesz myśleć. :roll:

Czy u Was dzisiaj też takie słońce i czy w nocy też tak zimno mieliście? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

dzisiaj sobie poogladaliśmy z Piotrusiem zdjęcia kotka, pośmialiśmy się z zabawnych sytuacji i dalej do przodu

dziękuję Kochani za to że jesteście :D

u nas dzisiaj dzień taki sobie był trochę słońca trochę śniegu trochę mrozu

 

w międzyczasie znaczy w czwartek przywieźli mi kibelek do dolnej łazienki ekspresowo ale nie umiałam sie tym cieszyć tym bardziej że deska uszkodzona przyszła ale sprzedawca szybciutko w piątek przysłał maila że postara sie w poniedziałek wysłac nową zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...