Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dzień dobry

Małgoś wiesz ja się mogę mylić co do ciaży bo koty to ja nie miałam nigdy :lol: ale fakt mizista jest chociaż widzisz głaskana być lubi sama przylazi ale na ręce nie da się wziąść od razu się wyrywa muszę ją dopaść i zawlec do weta bo Młody coraz intensywniej sie z kotą zaprzyjaźnia :roll:

 

Malo ktory kot lubi byc brany na rece, albo lubi tylko w jakiejs okreslonej pozycji - moj np. na plecach jak dziecko, inaczej gryzie i sie wyrywa... Trzeba uwazac z tym, a wziecie do weta jest zawsze dobrym pomyslem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Maryś no ja to nawet wspomniałam małżowi ale poszedł w kimono i nici z masazu :(

 

ale normalnie kota to się tak zadomowiła że lazi za nami i przy nas coby mieć na nas oko do domu włazi tak sie zachowuje jakby od zawsze z nami była :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że się ktoś jej pozbył i to chyba samochodem bo o ile do samochodu podejdzie to nie da się do niego wsadzić chciałam ją kiedyś trochę wsunąć do auta żeby Piotruś mógł ją pogłaskać jak w foteliku siedział to się tak zaczęła wyrywać że siły nie było :roll: no za żarcie to każdy kocha nie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, koniecznie do masażysty marsz, bo tak długo nie pociągniesz.

 

Ja lubię masaże, ale masażyści nie lubią mnie masować, bo mam jakoś strasznie unerwione okolice kręgosłupa i jak tylko wiem, że ktoś się zbliża z rękami, to od razu się wiję jak piskorz i napinam mięśnie :evil: . Przez to wicie mam powiększoną lordozę, która daje mi się we znaki, ale nie umiem tego powstrzymać :-? . Nawet mój M mnie nie może po pleckach pogłaskać, bo też się wiję :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszaczku krzyż mnie napier ten teges :( ale jeszcze ciutkę i zabiegi mi pomogą :D

 

Kamolku wreszcie jezdeś :lol: dzięki za wiarę we mnie ale teraz to nawet moja twardość nie pomaga :roll: na budowie w sumie to nie za bardzo sie dzieje :roll:

 

Myszeczko a ceguj się wstydzisz :o

 

Małgoś a widzisz ja nie moge się położyć zeby mi wygodnie było :(

 

dobra idę coś naskrobac w dzienniku :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...