Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

Dziewczyny i Kamysiu Piotruś w ekspresie się dzisiaj pozbierał rano żeby do przedszkola lecieć:) póki co jest dobrze i oby tak dalej;) japka Mu się nie zamyka jak opowiada co robił:lol: i jak na razie w dalszym ciągu jest chętny chodzić;)

 

i dajcie spokój nie róbcie ze mnie potwora:)

 

Anusia w pracy sobie umierałam:(

 

Nitula myślę że na razie Mu wystarczy jeszcze ten stary no chyba żeby nie;)

 

największy ubaw mamy z kotą szykuje się gadzina do porodu mości legowisko wczoraj jak Marcin jej przenosił w bezpieczniejsze miejsce to Go obsyczała jak żmija:lol: i tylko się tuli i majga i zwija i najlepiej żebym jej wcale nie zostawiała;) i największy hicior niech mi ktoś powie jak ta małpa wylazła z zamkniętego domu:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatka mnie przeszły takie myśli po tym jak mi kolezanka opowiedziała jak wychodzi do pracy a dziecko z nianią zostawia dziecko się na nodze wiesza, wrzeszczy, histeryzuje, ona mokra, dziecko mokre, opiekunka mokra:)

 

DPS-ia no sporo bym dała żeby się dowiedzieć którędy wylazła:lol: małpa jest miziana średnio godzinę dziennie bo domaga się pieszczot jak wściekła ;) za uszkiem miziaj, po brzucholu głaskaj i tylko patrzy jakby się tu przytulić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irmuś dyrektorka jest fajna to raz a dwa to jak poszłam płakać o przedszkole to się przez przypadek tak fatalnie złożyło że ubrałam się na czarno i obawiam się ze dyrektorka uśmierciła mi rodzicielkę jak powiedziałam że mama nie może się już dłuzej opiekować Piotrusiem to powiedziała że w tej sytuacji musimy sobie pomóc ale sens jej wypowiedzi zatrybiłam dopiero po wyjściu z przedszkola taka byłam zaaferowana:oops:

Wuśka jesteś obłędna! :rotfl:

 

Dzień doberek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia widzę, że w trybie pilnym Piotruś do przedszkola poszedł :) ja też wysyłałam Bartka w połowie roku i to było bardzo dobre posuniecie.. we wrześniu był powszechny szloch i lament, tłumy łkających mam.. a mój syn już dzielniak był - buziaka na drogę dostałam i popędził do zabawek :) a gdzie Piotruś chodzi? na Mijaczów?

no i pytanko: o której bedziesz jutro urzędowała na swoich włościach.. wybieram się do pana ogrodnika po drzewko i chętnie bym sobie u ciebie przystanek zrobiła :) ciekawość mnie zżera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...