Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wiesz jaką jazdę robił, ?

 

Tylko on tam nie jest jedyny... I rehabilitanci wiedzą, ża takie ładne dzieci też mają nie tak pod sufitem... No nie mogło byc wszystko.....

Może uda mi się namówić męża, żeby z nami pojechał, bo jest możliwość wynajęcia pokoju, a mógłby utemperować trochę Miśka, bo ostatnio przechodzi sam siebie, nawet w szkole nie dają sobie z nim rady...

No cóż - życie....

 

 

Ale za to jaki słodki, i jak pracuje w ogrodzie... tylko to my mamy go słuchać, bo on wie lepiej, a my się nie znamy.... Może ogrodnikiem zostanie...A przecież w ziemi kasa jest.... No Kluczmonia coś wie o tym, jak projekt dostała....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a bo to tak fajnie uszczuplić nieco dochód takim co to podzielą wedle własnego widzimisię ;)

 

 

I bardzo dobrze, że świadomość wraca do ludzi....

Oj dobrze...

Tylko gdyby nie chcieli w przyszłym roku zabrać nam tego przywileju.... bo to jednak sporo kasy im ucieka koło nosa.... Dlatego skarb państwa przekazał 1% bardzo późno w zeszłym roku, bo nie miał kasy... a nam dopiero fundacja zaksięgowała prawie na koniec roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie szarpną tego 1 % bo ludzie są coraz bardziej chętni do przekazywania bo widzą że to ani kosztów ani roboty przy tym nie ma a coś dobrego z tego jest więc raczej się ludziom nie podłożą

ja się przyznaję że jak wprowadzili ten odpis to tylko raz zaraz w tym roku nie przekazałam bo nie wiedziałam dokładnie o co kaman ale jak rozgryzłam to co roku przekazuję 1 % od wszystkich w rodzince którym pita rozliczam i nawet się nie pytam czy chcą czy nie po prosty wpisuję i tyle i nie dość że nikt nie krzyczał to wszyscy zadowoleni że Skarb Państwa tego nie rozchula:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia no co Ty... nadal pędzisz... tylko teraz zaczęłaś... i dogonisz mnie tylko za dwa miesiące, i za to bez stresu, czy tynki spadną, czy nie, czy biegać i grzać, czy nie.... Oj nalatałam się, nalatałam.... A i jaki stres jak tynki na wieńcach zlatywały bo przemarzły....

A widziałaś moje drzwi?.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...