Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

w sumie Martuś to może i racja :lol2: zobaczymy jak się pan od pieszczot sprężał bedzie :lol: na dzisiejsze się już doczekać nie moge bo mnie tak parszywie pod łopatką łupie od spania z Piotrusiem że mnie chce pokręcić :lol:

 

Mycha ja to tam pal sześć łeb boli mnie od zawsze więc wprawę mam teraz po prostu boli bardziej niż zwykle;) najważniejsze żeby Piotruś wyzdrowiał biedactwo takie umeczone jest już:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuśka, Ty nie słuchaj , że homeopatia to głupoty, bo głupoty to gadają ci, którzy tak mówią. :lol:

Homeopatia moje dzieciaki wyleczyła z astmy i z brania antybiotyków co 2 tygodnie.

Homeopatia jest wspaniała, jak mówi Irma, to pomaga na lata.

Weź Ty idź do lekarza homeopaty, zobaczysz, że to cuda działa. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuśka, Ty nie słuchaj , że homeopatia to głupoty, bo głupoty to gadają ci, którzy tak mówią. :lol:

Homeopatia moje dzieciaki wyleczyła z astmy i z brania antybiotyków co 2 tygodnie.

Homeopatia jest wspaniała, jak mówi Irma, to pomaga na lata.

Weź Ty idź do lekarza homeopaty, zobaczysz, że to cuda działa. :cool:

 

Zgadzam się.

Byłam bardzo sceptyczna i generalnie uważałam, że leki homeopatyczne to niezwykle drogi cukier z wodą.

A jednak tylko Spongia Tosta 5 CH potrafiła wyciągnąć moje dzieci z zapalenia krtani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, cieszę się, że nie jestem sama z tą opinią.

Nie wierzę, że cały Królewski Szpital w Londynie, który leczy wyłącznie homeopatycznie, może trudnić się "znachorstwem", jak nazywają to nasi niektórzy lekarze.

Wstyd dla tych lekarzy, że jeśli czegoś nie znają i nie rozumieją, to toczą wojnę przeciw temu. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Martuś to może i racja :lol2: zobaczymy jak się pan od pieszczot sprężał bedzie :lol: na dzisiejsze się już doczekać nie moge bo mnie tak parszywie pod łopatką łupie od spania z Piotrusiem że mnie chce pokręcić :lol:

 

Mycha ja to tam pal sześć łeb boli mnie od zawsze więc wprawę mam teraz po prostu boli bardziej niż zwykle;) najważniejsze żeby Piotruś wyzdrowiał biedactwo takie umeczone jest już:(

toż mówiłam o wszystkich cierpiących Wusiątkach.Zabezpiecz się w ten lek od Nefci. Lekarze faktycznie przedobrzają z tymi antybiotykami.Juz sam nurofen działa dobrze przeciwzapalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

homeopatia jest dobra przecież od wieków ludzie się ziółkami kurowali i działało:) ale czasem trzeba dowalić antybiotyk:(

 

ja w ramach leczenia wzięłam się za szczotę ale kiepsko szło mi leczenie bo mnie kota dekoncentrowała :lol: ciągle mnie wlokła do siebie na materac :lol2: ale bestia cwana póki leżała na materacu to jak małżon wchodził to było dobrze a potem jak się na mnie rozłożyła a on wszedł mnie zawołać do domu to go obsyczała jak żmija ;) widać chciała żeby z nią zostać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...