Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

luuuuuuudzie jaki cudowny weekend:lol2: domy cudne po prostu nie wiadomo na czym oczęta najpierw zawiesić dziw że z rozbieganymi do cna nie wróciłam:)

 

po pierwsze na podsumowanie wszystkie domki pięknie w zieleni schowane we wspaniałym otoczeniu:)

 

po drugie zdjęcia nawet 1/1000 nie oddają prawdziwego piękna wnętrz i zewnętrznego wyglądu:(

 

po trzecie i tego wszyscy którzy nie byli mogą zazdrościć do bólu w tych przepięknych domach mieszkają przecudowni ludzie którzy witają nieznajomych szeroko otwartymi ramionami, szczerym uśmiechem i przygarniają do serca jak dawno nie widzianych przyjaciół:) i za to Wam dziękuję ( i tu w kolejności podziwiania ) Irmo, Kamyku, Lidszu, Neferko, Eleno, Rasiu i Myszko:hug:

 

Irmuś dzięki za pyszne śniadanko;)

 

Nefcia Tobie za możliwość "przymierzenia" się do wanny i piękną płytkę którą pieczołowicie dostarczyłam mężowi;)

 

Rasiulka Tobie za ofiarowanie dachu nad głową;)

 

mam nadzieję że kiedyś i Wy mnie odwiedzicie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach i co Wam miałam jeszcze powiedzieć;) mam kociaki chyba dziś się urodziły w samą porę przyjechałam bo głupiutka kota urodziła na czarnej foli na betonie zamiast na ciepłym materacyku:( kota mokra jak szczur wyjęty z kałuży :( urodziło się 6 kociaczków jeden niestety był już zimniutki może martwy się urodził nie wiem:( 4 fajniutkie puchate a jednego znalazłam zmarzniętego ale żywego:( nachmiast ukradłam jednego kociaka i zaniosłam na materacyk gdzie ciepło to kota pognała za nim doniosłam pozostałe 3 i już miałam iść jak usłyszałam pisk tego zagubionego biedaczka widać w folii się kocie zagubił:( wzięłam troszkę rozgrzałam w rękach i podrzuciłam kocie polizała może się ogrzeje wśród rodzeństwa i dopcha do cycka i przeżyje:(

 

ale kociaki są śliczne każde inne i po większej części trójkolorowe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale kociaki są śliczne każde inne i po większej części trójkolorowe;)

 

Wusia, ale przeżycia ! No ja je muszę zobaczyć :):) Weź fotkę puknij gdzieś zza winkla ... trikolorki są piękniaste :):)

Aaaaaaaaaaaaaa i wielkie dzięki, że przyjechałaś - bardzo dobrze mi robi Twoje towarzystwo :) Cieszę się , że miałyśmy okazję pogadać ... w końcu życie jest takie krótkie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...