Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

dzień dobry

Kochani biedny mały zagubiony kociak przetrzymał jest puchaty i ogrzany;) zatem melduję że patrząc z góry bez dogłębnego oglądania to kolorystyka następująca :lol2:

pierwszy biało-szary

drugi biało-czarny

trzeci prawie biały z trzoszką ciapków rudo-czarnych

czwarty biało-czarno-rudy

i piąty moje uratowane maleństwo z kolorku podobne do mamusi acz dojrzałam troszkę rudego:lol2:

 

Rasiul to ja dziękuję:)

 

Nefcia oj nie wiesz nawet jak mnie dobrze robi Twoje towarzystwo i jak jeszcze raz usłyszę żem głupia mówiąc że działasz jak balsam to się znowu przejadę do Ciebie;) a kotki bym pstryknęła już z rana ale mi się bateria w komórce zesłabła i zrobić nie chciał:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sipatka ja sądzę że ona się tam po prostu ukryła bo jej się wydało najbardziej schowanym miejscem:(

 

Lidziu nie zgrzała tylko jak mówię schowała się jak mogła ale to był kiepski wybór i nie chcę myśleć jaki widok dzisiaj bym zastała gdybym wczoraj nie pojechała:(

 

Mysior one póki co sama słodycz;)

 

DPS-ia a klapsa chcesz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatka ja sądzę że ona się tam po prostu ukryła bo jej się wydało najbardziej schowanym miejscem:(

 

Lidziu nie zgrzała tylko jak mówię schowała się jak mogła ale to był kiepski wybór i nie chcę myśleć jaki widok dzisiaj bym zastała gdybym wczoraj nie pojechała:(

 

Mysior one póki co sama słodycz;)

 

DPS-ia a klapsa chcesz:P

tatta ratta-sama slodycz-dawaj fote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sipatko nawet nie wiesz jak się martwiłam jak jej dwa dni nie było widać że się gdzieś okociła nie wiadomo gdzie i coś jej albo kociakom może się stać ale jak widać grzeczna byłam to i puchaty prezencik dostałam;)

 

tak Myszko idealnie pasowałby do Twojego domku;) z góry jak patrzysz na niego to jakbyś go taką szmatka szarą w prążki przykryła ale że kusa była to białe wystaje:) jak tylko prądu załapię to fotkę zrobię :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko no na szczęście pojechałam do domku, znalazłam kociaki i przeniosłam w cieplejsze miejsce:) a dla Mysi to ten co mu tylko łebek w paski wygląda bo on jest szary :lol2:

 

Skabusia Ty z Nim przyjedź na pewno wymięknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o matko mojaa co to za masa kocia. No ja nie wiem czy chciałabym się jeszcze z kotem wiązać. Generalnie to jestem wolny stwór i conajmniej o 10 lat za wczesnie marze juz żeby moje dziecko zdawało juz mature i fiu. Córcia by tymczasem kotować chciała, ale jak sobie pomysle ze to nakarmic trzeba, wziąść w trase i nad morze i w góry i szukać i łazić przed nocą po działce i kastrować i trala lala i potem po nich na koniec płakać, to musze uczciwie pomyślec czy chce mieć kota. Moze bym chciala, ale takiego co się bedzie do mnie tulił, a nie syczał, ze kuzwa znowu coś od niego chce.Taki kotopies by mi siadł

No ale fajnie te młode gnojki wyglądają, będą ekstra jak podrosną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...