Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Słonko ale nie dziękuj bo nie ma za co czasem dobrze się wyżalić niejako obcym ludziom bo lżej na duszy się robi:) rozgość się i czuj jak u siebie :) u mnie tak każdy się ma czuć;) to są chyba najbardziej niebudowlane komenty na forum :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to jeszcze raz thx :)

 

chcialam jakas emotke wstawic ale nie wiem gdzie sa one ukryte

 

wiesz u nas to dluga historia, myslalam, ze juz wszystko omowione, a tu nie - znowu bunt, znowu zle ....... to po co qrde ja to wszystko zalatwiam jak za chwile mi nie bedzie wolno nic na tej dzialce zrobic :( to takie dzialanie w stylu "pies ogrodnika" ......... ehhhhhhh

 

ale ja musze znalezc rozwiazanie, bo chce miec dom !!!!!!! chcemy nie tylko dla siebie ale dla dzieci - chcemy im stworzyc przestrzen, ktorej teraz nie maja ......... myslalam, ze marzenia sa coraz blizej zrealizowania bo sie sprawy ruszyly ale d....

z entuzjazem zalatwialam wszystko, dowiaduje sie gdzie moge co dalej ......... a tu zonk i kop w d...

podniose sie ............. to wiem ........ tylko nie wiem kiedy :( maz nie odpuszcza a ja juz sama nie wiem ..........

 

przepraszam ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko to walcz o swoje marzenia:) ja wiem że ciężko i że czasem rodzina potrafi wbić nóż w plecy prędzej niż obcy:( ale walcz bo masz dla kogo :) ja też szarpię się ze wszystkim zadłużyłam się na lata tylko ze względu na dziecko:) a skoro mąż też nie odpuszcza to we dwoje dacie radę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu Mały Bohater to codziennie domaga się orderu;) ale właśnie wszystkie przyszłe ordery przehandlował za taczkę :lol2:

 

Moniu jak kocia mama jest to kotków na fotkach nie widać :lol2: a tej kociej mamie to łeb kiedyś ukręcę bo przenosi kociaki w różne coraz głupsze miejsca :evil: dzisiaj Małż rozbierał dach żeby kociaki wydostać ;)

 

Nawet Mały Bohater miewa słabostki ;)

 

A kocia mama zaprawia młode do chodzenia własnymi drogami:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek! :D

Ona je może nosić, ta kota, bo myśli, że je ktoś rusza i nie są całkiem bezpieczne.

Trza jej dać troszkę czasu, nie zaglądać do maluchów, to odpuści, bo poczuje się bezpieczna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elenko ja nie widziałam a małża nawet nie pytam bo chociaż nic nie mówi to widać że strasznie kociaka Mu żal tym bardziej że to On łopatę musiał obsłużyć :( słabszy nie był wręcz przeciwnie jako pierwszy zaczął oczka otwierać:(

 

Anula no cóż zrobić:( Piotruś niestety z zatokami problem już jak policzyłam miał biedny 11 razy płukane zatoki a tylko Bozia wie ile razy jeszcze będzie trzeba:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...