Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry

cześć Aguleczko dzień to raczej kiepski się zapowiada:(

 

Mycha nawet nie wspominaj:( pani doktor oglądnęła co wypłukali i sorry ale trzeba jeszcze znowu jest wiecej:( Młody się wzburzył i do pani doktor z wyrzutem "obiecałas że jeszcze tylko dwa razy" :( nie wiem jak On to teraz zniesie jak się nastawił że już koniec:(

 

kurcze, co za paskudztwo, że nie może odpuścić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a czy to bolesne jest? :o

 

no i czy to nie jest tak, że im więcej płukane tym więcej się wydziela? oświećcie mnie

tez mi się wydawało ze nadprodukcja wydzielin jest naturalną formą obrony organizmu. Jesli to juz sam śluz leci bez ropy to wydawało by mi się, ze trzeba przeczekać i podsuszyc tylko lekami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituśka czy bolesne to nie wiem bo nie próbowałam tylko wiem że jak się woda do nosa w trakcie kąpieli dostanie to przyjemne nie jest:(

 

Elenko Myszko no własnie jakby czysty śluz był to by dali Mu spokój a tu znowu podbarwione ropą:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień wcale nie taki zły jeśli chodzi o pogodę ale wiecie co jakieś fatum , dziś mąż pojechał na zabranie ulicy tu gdzie obecnie mieszkamy bo sąsiedzi którzy jeszcze nawet nie wbili łopaty w ziemie zaczęli się czepiać że drzewa zniknęły a to urząd miasta usunął i podali na Polcję sugerując że my nocą to wycinamy sami ,tak po kolei że żle mamy tu ogrodzenie postawione masakra tam o ogrodzenie się mnie czepiaja tu o ogrodzenie sie czepiaja mozna zwariowac ,całej ulicy fotki porobili i na każdego sąsiada coś szukają .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituśka czy bolesne to nie wiem bo nie próbowałam tylko wiem że jak się woda do nosa w trakcie kąpieli dostanie to przyjemne nie jest:(

 

Elenko Myszko no własnie jakby czysty śluz był to by dali Mu spokój a tu znowu podbarwione ropą:(

o matko moja jedyna, coż tak długo jest nie halo :(

Aguleczka, nieciekawie z tymi sąsiadami macie. Musicie zachować spokój, choc trudno pewnie jak cholera w takiej sytuacji i znoszenie oszczerstw jest też wielkim przeżyciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a czy to bolesne jest? :o

 

no i czy to nie jest tak, że im więcej płukane tym więcej się wydziela? oświećcie mnie

 

Sluszna uwaga. Dokladnie tak jest. Bylam na plukaniu 2 razy i nigdy wiecej. Mam tez znajomego laryngologa - z doktoratem i rowniez uwaza, ze plukanie nie ma sensu. To nie jest bolesne, ale jest cholernie nieprzyjemne i niebezpieczne. Trzeba caly czas mowic, zeby plyn nie dostal sie do tchawicy, poza tym wpuszczaja Ci powietrze do zatok, rozsadza wtedy mozg. No generalnie meczaca impreza. Wusia, zastanow sie, czy chcesz dziecko meczyc - ja bym poszla do innego lekarza. Po prostu to plukanie nic nie zmieni, jesli cos jest nie tak, trzeba zrobic wymaz i zapodac odpowiedni antybiotyk lub po prostu przeczekac leczac zachowawczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidziu Piotruś to ciągle ten sam temat zatoki:(

 

Małgoś fachowcem nie jestem ale już po pierwszym płukaniu widać było pozytywne efekty po prostu w nocy przestał się dusić a dziecko niestety nie potrafi tak jak dorosły dobrze oczyścić nosa więc większe szanse na zaleganie ropy:( a miał tyle tego że no szans nie było żeby sam się tego pozbył a teraz jak oczyszczą to resztę doleczą i powinien być spokój

 

dzięki Brazulka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...